ID УТОГ

З 85-річним ювілеєм Хмельницької обласної організації УТОГ

Діяльність УТОГ

 

Голові Хмельницької обласної організації Миколі АДАМЧУКУ
Всім членам Хмельницької обласної організації УТОГ

 

Вельмишановний Миколо Степановичу!
Шановні члени Хмельницької обласної організації УТОГ!

 

Шлемо вам усім сердечні привітання зі славним ювілеєм — 85-річчям з дня створення осередку глухих на Хмельниччині!
Організація бере свій початок з Кам’янець-Подільського обласного відділу УТОГ, який був створений 3 січня 1938 року. Після низки перейменувань і змін в адміністративному підпорядкуванні обласний відділ став називатися Хмельницьким. Його у різний час очолювали О.І. Пруський, М.М. Польний, І.Л. Фломенбаум, С.П. Кисельов, Г.М. Воробель, які зробили значний внесок у подальший розвиток організації. З 1995 року Хмельницьку обласну організацію очолює М.С. Адамчук.
Хмельницька обласна організація УТОГ і її територіальні організації у Кам’янці-Подільському та Шепетівці відомі міцною організаційною структурою і здобутками в організаційно-масовій, реабілітаційній та культурно-масовій роботі, постійною увагою і турботою про глухих членів УТОГ.
Славиться Хмельницька обласна організація УТОГ своїми самодіяльними талантами й натхненою творчою працею працівників та активістів Хмельницького обласного будинку культури УТОГ.
Має славні традиції та здобутки Кам’янець-Подільське УВП УТОГ, а його продукція відома не лише в області.
Попри всі негаразди й труднощі сьогодення, міцно тримає кермо у своїх досвідчених руках голова обласної організації УТОГ Микола Степанович Адамчук, продовжують успішно виконувати свої статутні завдання всі структурні підрозділи нашого Товариства на Хмельниччині, радує своїми здобутками талановита творча молодь, підтримують славні традиції нашого Товариства ветерани.
З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну Хмельницька обласна організація УТОГ стала надійною допомогою не лише для глухих мешканців міста та області, а й для багатьох глухих переселенців з інших регіонів України, які покинули свої домівки, рятуючись від пекла війни, а також надає значну гуманітарну підтримку постраждалим від воєнних дій регіонам, працюючи у складі Штабу глухих біженців, який діє на базі Хмельницької спеціальної школи № 33.
Сьогодні у Хмельницькій обласній організації УТОГ продовжують працювати на нашу спільну перемогу, наближаючи її невтомною щоденною роботою і стійкістю у подоланні труднощів.
Тож прийміть з нагоди славного 85-річного ювілею вашої організації наші сердечні побажання нових успіхів у праці й творчості, здоров’я і міцності духу, сил і оптимізму, а найголовніше — переможного миру!

З повагою
голова Центрального правління УТОГ
Ірина ЧЕПЧИНА

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину