ID УТОГ

З 90-річним ювілеєм Полтавського виробничого підприємства «Універсал» УТОГ

Діяльність УТОГ

Директору Полтавського виробничого підприємства «Універсал» УТОГ Борису АКІНІНУ
Колективу і ветеранам Полтавського виробничого підприємства «Універсал» УТОГ

Вельмишановний Борисе Олексійовичу!

Шановні працівники та ветерани
Полтавського виробничого підприємства «Універсал» УТОГ!

У ці нелегкі дні, попри всі труднощі воєнного сьогодення колектив Полтавського виробничого підприємства «Універсал» УТОГ відзначає славний 90-річний ювілей з дня свого створення, адже підприємство засновано в один день з Українським товариством глухих і разом відзначає подвійний ювілей.

З цієї чудової нагоди перш за все згадаємо добрим, вдячним словом тих, хто створив підприємство у далекому 1933 році та сприяв тому, що на базі невеличких майстерень завдяки наполегливій праці членів УТОГ було побудоване потужне виробництво, відоме своїми сумлінними працівниками, чудовими трудовими здобутками та якісною різноплановою продукцією.

Сьогодні, коли весь український народ героїчно протистоїть жорстокому і свавільному рашистському вторгненню, колектив Полтавського виробничого підприємства «Універсал» УТОГ продовжує виконувати свою важливу місію. Його дружний колектив успішно виконує свої виробничі та соціальні завдання під вмілим керівництвом Бориса Олексійовича Акініна, який спрямовує діяльність працівників «Універсалу» не лише на організацію якісного та своєчасного виконання важливих виробничих планів і стабільне забезпечення підприємства замовленнями, а й на виконання ним своєї важливої соціальної функції — надання всебічної підтримки та соціального захисту, яких вкрай потребують особи з інвалідністю зі слуху, особливо у час воєнного лихоліття.

За всі роки свого існування підприємство стало не лише надійним місцем роботи, а й справжнім другим домом для багатьох поколінь глухих працівників. Тут вони реалізовували свій трудовий та особистісний потенціал, а також отримували допомогу у розв’язанні багатьох важливих питань, мали соціальний захист і підтримку в трудовому колективі, серед рідних за духом і світоглядом людей. Ці славні традиції продовжуються і сьогодні завдяки сумлінній праці нинішніх працівників підприємства: Кривуляка Сергія Григоровича, Анкірської Ганни Володимирівни, Титенко Людмили Миколаївни, Гайдабури Світлани Григорівни, Баран Людмили Григорівни, Кунак Наталії Василівни та інших.

Дорогі друзі! Прийміть з нагоди славного 90-річного ювілею вашого підприємства від президії ЦП УТОГ і від мене особисто сердечні вітання і щирі дружні побажання нових успіхів у праці й творчості, здоров’я і міцності духу, впевненості у своїх силах і у завтрашньому дні, наснаги та сил для стабільної роботи й наближення перемоги, подальшого розвитку і процвітання під мирним небом!

З повагою голова Центрального правління УТОГ Ірина ЧЕПЧИНА

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину