ID УТОГ

З 90-річним ювілеєм Вінницької обласної організації УТОГ

Діяльність УТОГ

Голові Вінницької обласної організації Галині ДЯЧЕНКО
Всім членам Вінницької обласної організації УТОГ

Вельмишановна Галино Василівно!

Шановні члени Вінницької обласної організації УТОГ!

Шлемо вам усім сердечні привітання зі славним ювілеєм — 90-річчям з дня створення осередку глухих на Вінниччині!

Його першим головою був обраний Павло Кирилович Сутягін (працював у 1933— 1934 рр.). Під його керівництвом почався облік глухих, їх працевлаштування на Вінницькому УПК УТОГ та на підприємствах держпромисловості, організація районних відділів УТОГ.

З 1936 до 1938 року головою був В.Л. Воскобойніков, у наступні роки: Г.У. Власов, О.І. Пруський, В.А. Авраменко, Ф.М. Коваль, Я.Г. Радомський, М.Д. Радомська (Труханова), В.Т. Криклива.

З 2011 року Вінницьку обласну організацію УТОГ очолює Г.В. Дяченко.

Вінницька обласна організація УТОГ і її територіальні організації у Могилів-Подільському та Гайсині відомі міцною організаційною структурою і здобутками в організаційно-масовій, реабілітаційній та культурно-масовій роботі, постійною увагою і турботою про глухих членів УТОГ.

Славиться Вінницька обласна організація УТОГ своїми самодіяльними талантами й натхненою творчою працею працівників та активістів Вінницького обласного будинку культури УТОГ.

Має славні традиції та здобутки Вінницьке УВП УТОГ, а його якісна продукція відома не лише в області.

Попри всі негаразди й труднощі сьогодення, міцно тримає кермо у своїх досвідчених руках голова обласної організації УТОГ Галина Василівна Дяченко, продовжують успішно виконувати свої статутні завдання всі структурні підрозділи нашого Товариства на Вінниччині, надають таку необхідну допомогу перекладачі жестової мови, підтримують славні традиції нашого Товариства ветерани.

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну Вінницька обласна організація УТОГ стала надійною допомогою не лише для глухих мешканців міста та області, а й для глухих переселенців з інших регіонів України, які покинули свої домівки, рятуючись від пекла війни, а також надає гуманітарну підтримку постраждалим від воєнних дій регіонам.

Сьогодні у Вінницькій обласній організації УТОГ продовжують працювати на нашу спільну перемогу, наближаючи її невтомною щоденною роботою і стійкістю у подоланні труднощів.

Тож прийміть з нагоди славного 90-річного ювілею вашої організації наші сердечні побажання здоров’я і міцності духу, сил і оптимізму, нових успіхів у праці й творчості, а найголовніше — переможного миру!

З повагою голова Центрального правління УТОГ Ірина ЧЕПЧИНА

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину