ID УТОГ

З 85-річним ювілеєм Запорізької обласної організації УТОГ

Діяльність УТОГ

В.о. голови Запорізької обласної організації УТОГ Олені СЕМЕНЮТЕНКО
Всім членам Запорізької обласної організації УТОГ

Шановна Олено Іванівно!

Шановні члени Запорізької обласної організації УТОГ!

У ці нелегкі дні Запорізька обласна організація УТОГ стійко долає всі негаразди воєнного часу і продовжує жити та працювати під ворожими обстрілами. 5 травня вона відзначає славний 95-річний ювілей з дня свого офіційного створення, проте осередки глухих почали діяти ще раніше: міське об’єднання глухонімих у Запоріжжі виникло в 1928 році, а в Мелітополі — в 1927 році.

Добрим, вдячним словом згадаємо засновників, керівників та активістів організації: Безбородька Бориса, Шепіла Олександра, Дюкова Віктора, Фролову Людмилу, Антонік Світлану, Віктора Дюжева, Анатолія Резника, Анатолія Немировченка, Дмитра Стрельченка та інших.

Запорізька обласна організація УТОГ широко відома далеко за межами свого краю завдяки своїй активній діяльності на благо глухих, видатним особистостям і вагомим здобуткам у соціальній роботі, культурі, спорті та інших напрямах роботи.

Знана за межами України продукція Запорізького ВП «Неон», колектив якого тривалий час очолював Тихін Орєхов, а зараз підприємство продовжує працювати під керівництвом Володимира Куцова.

Світову славу здобули виступи талановитих учасників Народного самодіяльного цирку «Калейдоскоп» на чолі з Анатолієм Резником, які чарують всіх своїми ілюзійними номерами.

Обласна організація УТОГ турбується не лише про глухих, які мешкають в населених пунктах області, а й з 2014 року взяла під свою опіку ті осередки УТОГ, які були розташовані на підконтрольній Україні частині Донеччини. Після 24 лютого 2022 року під російською окупацією опинилися й окремі райони Запорізької області і це створює додаткові труднощі в роботі, але попри ці складні реалії сьогодення, хочемо особливо відзначити, що Запорізька обласна організація УТОГ в умовах ворожих обстрілів і повітряних тривог продовжує працювати, її працівники та активісти надають допомогу тим, хто потребує підтримки, і з оптимізмом дивляться у завтрашній день.

Віримо, що перемога буде за нами і запоріжці порадують нас новими здобутками в організаційно-масовій, реабілітаційній та культурно-масовій роботі, постійною увагою і турботою про глухих членів УТОГ.

Прийміть з нагоди славного 90-річного ювілею вашої організації наші сердечні вітання і щирі дружні побажання доброго здоров’я і міцності духу, віри в краще, нових успіхів у праці й творчості, сил і наснаги, а найголовніше — перемоги над ворогом та мирного неба!

З повагою голова Центрального правління УТОГ Ірина ЧЕПЧИНА

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину