ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. З ювілеєм та високою нагородою, дорога Ірино В'ячеславівно!

З ювілеєм та високою нагородою, дорога Ірино В'ячеславівно!

Діяльність УТОГ

12 травня відзначила свій ювілейний день народження голова Дніпропетровської обласної організації УТОГ Ірина В'ячеславівна ТРОЯН.

Її життя – взірець того, як людина з втратою слуху може повністю реалізувати свій особистісний потенціал і організаторські здібності в нашому Товаристві, пройшовши шлях від робітника до керівника.

Трудову діяльність в Українському товаристві глухих Ірина В'ячеславівна розпочала у 1982 році швачкою на Дніпропетровському учбово-виробничому підприємстві УТОГ після закінчення Київського технікуму легкої промисловості за спеціальністю “Технологія швейного виробництва”. Працювала надалі контролером ВТК, інженером-нормувальником, інженером з охорони праці та техніки безпеки, технологом експериментальної дільниці, начальником виробничого відділу Дніпропетровського УВП УТОГ.

 У 1991 році вона здобула вищу освіту, закінчивши Київський технологічний інститут легкої промисловості за спеціальністю “Технологія швейних виробів”, кваліфікація —   інженер-технолог.

З 2005 до 2015 року Ірина В'ячеславівна працювала на посаді головного інженера Дніпропетровського УВП УТОГ. А з жовтня 2015 року очолює роботу Дніпропетровської обласної організації УТОГ, спочатку виконувала обов'язки, а у 2016 році, згідно з рішенням звітно-виборної конференції Дніпропетровської обласної організації УТОГ, була обрана її головою.

За час роботи Ірина В'ячеславівна зарекомендувала себе як кваліфікований  організатор і творча особистість, яка вміє налагоджувати морально-психологічний клімат в колективі, позитивно впливати на осіб з інвалідністю зі слуху, згрупувати однодумців задля збереження та покращення діяльності очолюваної нею організації.

Ірина В'ячеславівна — вміла господиня свого великого дому, яка дбає про економію ресурсів, впровадження сучасних технологій для опалення будівлі та заощадження електроенергії, проведення ремонтних робіт в підпорядкованих їй організаціях УТОГ.

І.В. Троян  велику увагу приділяє пошуку коштів для проведення роботи з членами УТОГ. Так, у 2019 році  Дніпропетровська обласна організація УТОГ виграла тендер для проведення Міжнародного дня глухих та І Всеукраїнського  фестивалю «Міні Міс та Містер УТОГ», які стали неповторним яскравим святом не лише для мешканців Дніпра, а й багатьох інших областей України.

За підсумками роботи у 2019 році Ірину В’ячеславівну визнано кращою серед голів обласних організацій УТОГ.

За високі трудові досягнення та з нагоди ювілею рішенням президії ЦП УТОГ І.В. Троян було нагороджено відзнакою «За заслуги» УТОГ, яку їй вручив член президії ЦП УТОГ В.Ю. Дюжев.

 

Дорога Ірино В'ячеславівно!

Щиро вітаємо Вас з ювілейним днем народження і високою нагородою Товариства!

Бажаємо Вам найміцнішого здоров’я, бадьорості духу, радості в серці, теплоти в душі! Нехай ранки Ваші будуть чистими і ясними, дні — успішними і плідними, а вечори — теплими й затишними! Поваги Вам безмірної, любові найяснішої, більше радості і приємних миттєвостей у житті!

З повагою президія Центрального правління Українського товариства глухих, Рада голів обласних організацій УТОГ,
Рада директорів підприємств УТОГ,
колективи Дніпропетровської обласної організації УТОГ,
ОБК і ТО УТОГ області.

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину