ID УТОГ

З його іменем пов’язана ціла епоха

Діяльність УТОГ

Два роки тому, 7 квітня 2021 року пішов у небуття Максименко Юрій Петрович… Напередодні річниці з дня його смерті керівництво ЦП УТОГ побувало на його могилі і віддало данину шани та поваги людині, яка протягом майже трьох десятків років очолювала діяльність нашого Товариства.

У дуже важкий час переходу України на ринкові умови господарювання, Ю.П. Максименко домігся збереження та розширення податкових пільг для підприємств УТОГ та вирішення для Товариства на державному рівні цілого ряду інших економічних і соціальних проблем, що дозволило УТОГ, попри загальний занепад економіки в Україні, зберегти свою життєздатність.

Юрію Петровичу було притаманне високе почуття відповідальності і вболівання за долю нашої організації, що спонукало його до постійного пошуку, залучення до роботи здібних глухих спеціалістів, яким він давав можливість проявити свої ділові якості й таланти. Все, що залишив він нам у спадщину: потужна організація з міцним економічним фундаментом, ретельно розроблені важливі документи, досвідчені кадри, чіткий механізм прийняття рішень, творчий і неординарний підхід до справи — дали можливість Українському товариству глухих прожити нелегкі карантинні роки і наразі триматися під час найскладнішого випробування воєнним лихоліттям.

Поза всяким сумнівом, з іменем Максименка пов’язана ціла епоха в історії нашого Товариства, а його життєвий шлях — це приклад для тих, хто лише вступає в життя і долає труднощі на своєму шляху.

І сьогодні, незадовго до відзначення 90-річчя з дня створення нашого Товариства, ми з вдячністю згадуємо Юрія Петровича, як неординарну особистість, яка на власному прикладі довела, що глуха людина, користуючись заслуженою повагою й авторитетом у найвищих органах державної влади, може успішно працювати на благо спільноти людей з порушеннями слуху.

Вічна і вдячна пам'ять Максименку Юрію Петровичу.


Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину