ID УТОГ

З когорти кращих підприємств УТОГ

Діяльність УТОГ

Житомирське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих відноситься до когорти найкращих підприємств УТОГ. Очолює підприємство протягом останніх 15 років Олександр Павлович Єфимович. До вашої уваги пропонуємо інтерв’ю з керівником підприємства.

Олександре Павловичу, коли було створене ваше підприємство і які напрями його діяльності?
Житомирське учбово-виробниче підприємство створене згідно з Постановою президії ЦП УТОГ у 1937 році. Основним видом діяльності підприємства є виробництво та реалізація швейних виробів. Ми співпрацюємо як із закордонними замовниками, так і виготовляємо продукцію для потреб ринку України.

Який наразі фінансово-економічний стан підприємства?
Всі економічні показники, передбачені у бізнес-плані на 2019 рік, виконуються у повному обсязі. Від усіх видів діяльності підприємства отримало прибуток. Працівники забезпечені стабільною роботою та заробітною платою.

Для успішної роботи важливе значення мають основні фонди. Розкажіть про їхній стан?
Останнім часом, за кошти підприємства, поступово оновлюється швейне обладнання, проводяться ремонтні роботи виробничих і адміністративних приміщеннях та в гуртожитку. Замінені дерев’яні віконні блоки і двері на металопластикові. Проводиться робота по заміні світильників з люмінесцентними лампами на світлодіодні.

Що можете розповісти про кадровий потенціал підприємства?
На Житомирському УВП УТОГ підібрані здібні, талановиті працівники. На підприємстві, де 55% працівників є особи з інвалідністю, в особливій пошані кадрові робітники, начальники дільниць, ветерани праці, котрі є наставниками молоді. Взяти, наприклад, начальника підготовчо-розкрійної дільниці Ірину Андріївну Корпан, яка вже 49 років працює на підприємстві і є чудовим наставником для своїх підлеглих. Хочеться відзначити працівників, які завжди на перших позиціях. Це швачки: В.І. Іскорка, Т.П. Ганюк, Д.М. Гітуляр, Т.І. Д’яченко, Т.В. Ковбель, Г.М. Лучко, Л.Г. Осадчук, С.М. Поваляєва, Л.І. Поліщук, О.А. Соцька, В.В. Романчук, Т.В. Владзяновська, Т.С. Трушківська, О.О. Пригон, О.П. Дем’янчук, С.В. Павловська; контролери якості виробів М.І. Лучицька та Л.О. Козлова, бригадир О.П Самойленко, настелювач В.В. Фурман, слюсар-ремонтник С.Ф. Ковбель, прибиральник території М.К. Соцький, інспектор з кадрів Н.А. Забродська.

Яким чином заохочуєте працівників?
Працівники підприємства заохочуються до ювілейних дат та державних свят, отримують премії за підсумками роботи за місяць, винагороду за підсумками роботи за рік.

За рахунок коштів підприємства працівникам-ветеранам переплачується газета «Наше життя».

Розкажіть, будь ласка, про соціальну сферу підприємства і соціальний захист працівників?
Житомирське УВП УТОГ утримує гуртожиток для сімейних людей та одиноких дівчат і хлопців. Санітарний стан житлових і допоміжних приміщень гуртожитку відповідає всім вимогам.

На підприємстві діє медичний пункт, оснащений необхідним обладнанням. Постійно закуповується ліки для першої допомоги. Працівники проходять планові та первинні медичні огляди. Працює зубний лікар.

Перекладач жестової мови Г.Г. Ференчук допомагає глухим у вирішенні будь-яких соціально-побутових питань.

У багатьох питаннях УВП УТОГ тісно співпрацює з Житомирською обласною організацією УТОГ.

Адміністрація підприємства постійно дбає про покращення умов праці. Всі робочі місця атестовані. Робітники забезпечуються спецодягом і засобами індивідуального захисту відповідно до норм колективного договору.

Проводиться організаційно-масова, реабілітаційна і фізкультурно-оздоровча робота. Щороку для працівників проводяться екскурсії.

Спільно з Житомирською обласною організацією колектив підприємства бере участь у заходах: «Ігри патріотів УТОГ», до Міжнародного дня глухих, до Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

І, насамкінець, розкажіть про плани підприємства на майбутнє?
Це забезпечення гідної заробітної плати працівникам, подальше технічне переоснащення виробництва, продовження ремонтних робіт на виробничих дільницях і в гуртожитку, впровадження енергозберігаючих технологій з метою зниження енерговитрат.

Житомирське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих

Житомирське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих

Житомирське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих

Житомирське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих

Житомирське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину