ID УТОГ

З Міжнародним днем білої тростини

Діяльність УТОГ

Голові Українського товариства сліпих
Владиславу БІЛЬЧИЧУ
Всім членам УТОС

Вельмишановний Владиславе Миколайовичу!
Шановні члени Українського товариства сліпих!

З нагоди відзначення Міжнародного дня білої тростини – щорічного дня обізнаності про долю, проблеми і дотримання прав людей з порушеннями зору, шлемо Вам і всім членам Українського товариства сліпих наші щирі слова поваги і підтримки, побажання успішного розв'язання всіх важливих завдань, які стоять перед всіма вами.

Ваша організація є дієвою складовою частиною міжнародної спільноти, яка об’єднує осіб з порушенням зору всього світу, і ви всі разом вирішуєте проблеми, які є у повсякденному житті кожного, хто долає темряву навкруги. Втім, безумовно, найголовніше - не мати темряви на душі і завжди прагнути до душевного світла.

Найважливішими напрямами вашої діяльності, яку ви успішно здійснюєте вже понад дев'ять десятиліть, є надання всебічної допомоги, захист прав та інтересів членів УТОС для полегшення їх життя, отримання належної підтримки з боку держави та суспільства у реалізації своїх планів і задумів, боротьба за зміни у суспільній свідомості стосовно ставлення до сліпої людини.

Щиро бажаємо Вам особисто, шановний Владиславе Миколайовичу, і всім членам Українського товариства сліпих успіхів у здійсненні всіх ваших планів і починань, міцного-міцного здоров’я, любові і злагоди, а найголовніше - стійкості в боротьбі з ненависним ворогом і мирного неба над рідною Україною.

З повагою
голова Центрального правління УТОГ
Ірина ЧЕПЧИНА

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину