ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. З нагоди 100-річчя від дня заснування Київського фахового коледжу прикладних наук

З нагоди 100-річчя від дня заснування Київського фахового коледжу прикладних наук

Діяльність УТОГ

Директорці Київського фахового коледжу прикладних наук Ганні ЩУЦЬКІЙ  

Педагогічному колективу, перекладачам жестової мови, педагогам-ветеранам
і студентам Київського фахового коледжу прикладних наук

Вельмишановна Ганно Володимирівно!
Шановні педагоги, перекладачі, ветерани та студенти Київського фахового коледжу прикладних наук!

Сторічний ювілей – ця красива і знаменна дата у славетній біографії вашого унікального закладу освіти, який відомий далеко за межами нашої країни особливими традиціями у наданні якісної і ґрунтовної фахової освіти для осіб з порушеннями слуху.

Вже понад 64 роки двері вашого закладу освіти гостинно відчинені для студентів з особливими потребами, які тут не лише навчаються і працюють, а й розвиваються духовно і фізично, а також знаходять серед однокурсників друзів на все життя і рідну душу, з якою йдуть далі життєвими дорогами. Всі вони щиро, з усього серця за все це вдячні своїй альма-матер - Київському фаховому коледжу прикладних наук!

Передаючи молодому поколінню цінні знання та досвід, ви не забуваєте і про розвиток особистості й примноження талантів, про створення атмосфери доброзичливості й толерантності, про повноцінну безперешкодну комунікацію між всіма учасниками навчального процесу, про вивчення і популяризацію рідної для глухих студентів української жестової мови.

Хочемо окремо відзначити, що Київський фаховий коледж прикладних наук разом з усім українським народом наразі героїчно долає всі негаразди воєнного часу і попри труднощі сьогодення продовжує жити, працювати, навчати і навчатися в умовах ворожих обстрілів і повітряних тривог, надає допомогу тим, хто потребує особливої підтримки і з оптимізмом дивиться у завтрашній день.

Дорогі друзі! Прийміть з нагоди славного 100-річного ювілею вашого закладу наші сердечні вітання і щирі побажання якнайшвидшої перемоги, миру, нових успіхів у праці, навчанні, творчості та спорті, здоров’я і міцності духу, сил і віри у краще майбутнє для нашої країни та кожного з нас!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою голова Центрального правління УТОГ Ірина ЧЕПЧИНА

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину