ID УТОГ

З професійним святом працівників легкої промисловості!

Діяльність УТОГ

9 червня 1994 року Указом Президента було започатковано відзначення Дня легкої промисловості. З того часу минуло вже тридцять років і за цей час колективам наших швейних підприємств УТОГ довелося пережити й долати непростий час переходу на ринкову економіку, боротьбу за замовлення, значні економічні труднощі у забезпечені фінансування, постачанні сировини і матеріалів, оновленні асортименту, технічному переоснащенні виробництва і забезпеченні його кваліфікованими кадрами, а в останні три роки – складний і гіркий досвід роботи в умовах воєнного часу, обстрілів, бомбардувань, перебоїв з електропостачанням, викликаних війною кадрових і технічних проблем.

Попри всі ці проблеми і труднощі, підприємства швейної галузі УТОГ продовжують успішно виконувати свої планові завдання і важливі державні замовлення, надаючи фінансову підтримку соціальній сфері Українського товариства глухих і забезпечуючи свої соціальні функції з надання професії, роботи і житла працівникам з порушеннями слуху.

День працівників легкої промисловості - це чудова нагода щиро привітати з професійним святом колективи швейних підприємств УТОГ, які сьогодні, як ніколи, працюють напружено й ефективно, виконуючи свою важливу місію забезпечення всім необхідним як цивільного населення України, так і Збройних Сил України.

Низький уклін всім колективам підприємств і кожному працівнику за сумлінну працю, силу духу й оптимізм, стійкість і віру в нашу спільну перемогу!

Вітаємо вас зі святом і бажаємо й надалі зберігати наснагу до праці, наближаючи наше мирне майбутнє у вільній, незалежній Україні!

З повагою
голова Центрального правління УТОГ
Ірина ЧЕПЧИНА

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину