ID УТОГ

За підтримки УТОГ організовано відпочинок дітей з порушеннями слуху в ДПУ «МДЦ «Артек»

Діяльність УТОГ

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Українське товариство глухих» з 2018 року співпрацює з ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» в сфері організації оздоровлення та відпочинку дітей з порушеннями слуху і його адаптації з залученням перекладачів жестової мови та інших фахівців, які володіють жестовою мовою.


З метою оздоровлення, відпочинку, навчання і розвитку глухих дітей зі спеціальних шкіл, як таких, що потребують особливої уваги та підтримки, та створення умов для їх вільного спілкування і соціалізації, ВГОІ «УТОГ» звернулося до Міністерства соціальної політики України та Національної сервісної служби України про виділення у 2021 році цільових путівок для дітей з інвалідністю зі слуху.


В результаті спільної роботи структурних підрозділів УТОГ по території України та спеціальних шкіл для дітей з порушеннями слуху за підтримки Міністерства соціальної політики України та Національної сервісної служби України організовано заїзд 181 дитини до ДПУ «МДЦ «Артек» на інклюзивну зміну «Артек - місто рівних можливостей», яка проходить з 31 травня по 20 червня 2021 року.


Для організації змістовного відпочинку глухих дітей Українським товариством глухих сформовано додаткову програму з участю театру глухих акторів «Райдуга» ПОГ «Культурний центр УТОГ» і успішних глухих та слабкочуючих особистостей, як прикладу соціалізації та реалізації своїх можливостей глухими людьми.


02 червня 2021 року відбулося офіційне відкриття інклюзивної зміни «Артек - місто рівних можливостей», яке відвідала перший заступник голови УТОГ Тетяна Кривко разом з заступником голови УТОГ з економічних питань Віктором Шевчуком та перекладачем жестової мови Віталіною Сергеєнковою. Т. Кривко побажала учасникам зміни нових знайомств, знань, досвіду та якомога більше позитивних вражень у Міжнародному дитячому центрі «Артек».

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину