ID УТОГ

За завзятість і відданість справам УТОГ

Діяльність УТОГ

Свій ювілейний день народження Почесний член УТОГ Олександр Васильович Бабін святкує далеко від дому, перебуваючи на лікуванні за кордоном.

Але не сидиться йому на місці у безпеці та мирній тиші і недавно він приїжджав до Одеси, адже до змін і переїздів йому змалечку не звикати: народився у Львові, навчався у Феодосії та Ленінграді, працював у Львові і на далекому Таймирі… Коли у 1983 році Олександр Васильович переїхав на постійне місце проживання до Одеси, наступного року, за ініціативи голови Одеської обласної організації УТОГ В.І. Семенової, був прийнятий інструктором по роботі з глухими в обласний відділ УТОГ. За час роботи в облвідділі Олександр Васильович обіймав також інші посади: був інструктором по спортивно-масовій роботі, провідним інструктором-методистом по роботі з глухими, начальником відділу, а з 1998 року — директором Одеського обласного спортивного комплексу УТОГ.
У 1988 році вступив на заочне відділення Івано-Франківського технікуму фізичної культури і спорту, який закінчив у 1991 році, отримавши спеціальність «Викладач фізичного виховання».
У червні 2006 року на черговій звітно-виборчій конференції Олександр Васильович одноголосно був обраний на посаду голови Одеської обласної організації УТОГ. За час роботи на цій посаді проявив себе відповідальним та ініціативним керівником, велику увагу приділяв вирішенню питань соціального захисту осіб з інвалідністю зі слуху, особисто налагоджував зв’язки з фахівцями районних пенсійних фондів, районними управліннями соціального захисту населення, обласною та районними МСЕК, територіальними центрами соціального обслуговування, внаслідок чого в Одесі до сьогодні є можливість оперативного розв’язання питань з соціально-побутового обслуговування членів УТОГ та багатьох проблем воєнного часу.

За вагомий особистий внесок у справу трудової, соціальної та слухової реабілітації членів УТОГ О.В. Бабін був нагороджений подякою Міністерства соціальної політики України (2013 р.) та відомчою відзнакою УТОГ «За заслуги» (2011 р.), має відзнаки місцевої влади, а у 2018 році отримав звання «Почесний член УТОГ».

Свою завзятість у роботі і відданість справам УТОГ Олександр Васильович передав молодшим поколінням своєї родини, які гідно продовжують його справу. Сподіваємося, що й правнукам передасться його вміння творчо та ініціативно працювати на благо УТОГ.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину