ID УТОГ

Зберігайте притаманні одеситам жагу до життя й оптимізм!

Діяльність УТОГ

Директор Одеського виробничого об’єднання «Електрик» УТОГ Юрій Анатолійович ПЕРЧЕКЛІЙ сьогодні відзначає свій золотий ювілей. У складний воєнний час, коли Одеса часто потерпає від ворожих обстрілів, підприємство продовжує працювати, виконуючи не лише важливі виробничі завдання, а й соціальні функції з надання роботи і всебічної підтримки своїм глухим працівникам, а також фінансового забезпечення діяльності непромислової сфери нашого Товариства.

Народився Юрій Анатолійович в Одесі, закінчив після школи Одеську державну академію харчових технологій за спеціальністю «Обладнання харчових виробництв» і почав працювати спочатку на робітничих, а згодом і на керівних посадах. Розпочавши свою роботу в Українському товаристві глухих у червні 1999 року на посаді начальника ремонтно-механічної дільниці Одеського виробничого об’єднання «Електрик» УТОГ, згодом він працював на посадах заступника технічного директора, заступника головного інженера, заступника директора, директора філії № 1, виконував обов’язки генерального директора, а з 2011 року очолив роботу підприємства. Набутий багатий досвід допомагає йому вирішувати багато складних питань діяльності такого багатопрофільного підприємства як виробниче об’єднання «Електрик», яке до 90-х років ХХ ст. спеціалізувалося на виробництві виробів електротехнічного призначення, а згодом відповідно до програми економічного розвитку на підприємстві було створено харчове виробництво зі своєю інфраструктурою, діяла також швейна дільниця.

Зараз, попри всі несприятливі фактори воєнного часу, підприємство продовжує працювати, виконуючи свої виробничі й соціальні функції.

Постійною турботою директора є не лише питання виробничого характеру. На виробництві та в гуртожитку підприємства приділяється увага створенню належних побутових умов і забезпечення першочергових потреб його мешканців, підтриманню території підприємства, приміщень цехів і гуртожитку в належному стані.

Значна увага приділяється Юрієм Анатолійовичем створенню нормального морально-психологічного клімату на виробництві і в побуті. Цьому сприяє і знання ним жестової мови глухих і можливість особисто спілкуватися з глухими працівниками.

Все разом є важливими складовими стабільної роботи підприємства і в цьому велика заслуга його керівника.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину