ID УТОГ

Згадуємо з повагою, вдячністю і любов’ю

Діяльність УТОГ

Кінець квітня – особливі дні для тих, хто вшановує пам'ять Почесної членкині УТОГ МЕРЕЖКО Ганни Михайлівни: 30 квітня – день її народження, а 26 квітня – день відходу у вічність…

Нині їй було б 85 років… До останнього вона працювала в нашому Товаристві, прийшовши до нього вже в зрілому віці, втративши слух у 25 років після хвороби. Почала працювати на посаді інструкторки з організаційно-масової роботи Київського обласного відділу УТОГ, у 1976 році була обрана головинею Київської обласної організації УТОГ, у 1985 році стала заступницею голови ЦП УТОГ, а у 1991 році — першою заступницею голови ЦП УТОГ. На цій посаді вона працювала до 2001 року, приділяючи особ¬ливу увагу питанням реабілітації глухих, поліпшенню їх соціально-побутових умов, підбору кадрів із числа нечуючих, висуненню їх на керівні посади..

У 2002 році Ганна Михайлівна почала працювати на посаді завідувачки відділу редакції газети «Наше життя». Вона підготувала до випуску багато збірок та інших видань, зокрема «Енциклопедичний довідник УТОГ», численні спогади і нарисів про ветеранів та кращих людей Товариства тощо. Саме завдяки її досвіду, авторитету та вмінню працювати з людьми вдалося зробити так багато для збору й опрацювання великого обсягу інформації, яка згодом стала основою для видання підготовлених нею до друку багатьох книжок.

Ганна Михайлівна також 14 років очолювала діяльність Всеукраїнської ради ветеранів УТОГ. Активізація роботи з ветеранами на місцях, надання їм усебічної допомоги, організація активного відпочинку на базі НВЦ УТОГ, проведення численних конкурсів і фестивалів – все це вагомі здобутки, за які всі ми маємо дякувати саме Ганні Михайлівні.

Ганна Михайлівна зробила великий неоціненний внесок в історію та діяльність Товариства. Щире і доброзичливе ставлення до людей, що як і вона, потрапив у світ вічної тиші, вміння цінувати кожну хвилину швидкоплинного життя і, незважаючи ні на що, радіти йому — саме такою назавжди залишиться Ганна Михайлівна у нашій вдячній пам’яті.

П’ять років тому ми попрощалися з нею саме у ювілейний день її народження, провівши в останню путь 30 квітня. І сьогодні ми вшановуємо її пам'ять, згадуючи з повагою, вдячністю і любов’ю.

Президія ЦП УТОГ,
колектив виконавчого апарату Центрального правління УТОГ,
Всеукраїнська рада ветеранів УТОГ,
Рада голів обласних організацій УТОГ,
Рада директорів підприємств УТОГ,
друзі та колеги

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину