ID УТОГ

Зустрів свою ювілейну весну

Діяльність УТОГ

Славний 85-річний ювілей відзначає сьогодні, 16 травня, колишній директор Одеського ВО «Електрик» УТОГ Василь Степанович ЧЕБОТАР.

Слух він втратив у 1960 році після автомобільної катастрофи. У 1962 прийшов на Одеське виробниче об'єднання УТОГ. Спочатку працював там обліковцем, інженером-технологом, а потім начальником ливарно-пресувального цеху.

У 1968 він отримав вищу технічну освіту, закінчивши Одеський політехнічний інститут за спеціальністю інженера-механіка.

У 1987 році В.С. Чеботар був затверджений на посаду директора Одеського ВО «Електрик» УТОГ, але у зв'язку з погіршенням стану здоров'я в кінці жовтня 1987 року перейшов працювати заступником директора з навчально-виховної роботи на цьому ж підприємстві.

У 1992 році Василь Степанович знову був призначений виконувачем обов'язків директора Одеського ВО «Електрик» УТОГ і цього ж року Центральне правління УТОГ затвердило його на цій керівній посаді. У той час економіка країни переживала не кращі часи, доводилося багато зусиль докладати для забезпечення підприємства стабільними замовленнями, шукати нові види продукції, щоб забезпечити роботою глухих працівників, гарантувати їх соціальний захист і гідний рівень життя.

В.С. Чеботар був членом Центрального правління УТОГ, багато років входив до складу президії ЦП УТОГ та керівних органів Одеської обласної організації УТОГ.

Василь Степанович нагороджений орденом «Знак Пошани», медалями «За доблесну працю» i «Ветеран почесними грамотами ЦП УТОГ та Одеської обласної організації Товариства. Має вищу нагороду Товариства – звання «Почесний член УТОГ».

На пенсію за віком Василь Степанович вийшов у 1998 році і, перебуваючи на заслуженому відпочинку, свою 85-ту весну зустрічає вдалині від міського шуму, в оточенні квітучої природи і її невтомних трудівниць – бджіл.

Тож хочемо щиро привітати Василя Степановича з визначним ювілеєм і побажати йому ще багато сонячних і мирних світанків, гарних врожаїв та щедрого медозбору! Хай здійснюються мрії та надії, а на столі щоб завжди був мед, як символ достатку і здоров'я!

З повагою президія Центрального правління Українського товариства глухих,
Рада директорів підприємств УТОГ,
Рада голів обласних організацій УТОГ,
президія правління Одеської організації УТОГ,
керівництво і колектив Одеського ВО «Електрик» УТОГ,
Всеукраїнська та Одеська ради ветеранів УТОГ

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину