ID УТОГ

Пішов з життя колишній голова Товариства глухих Республіки Молдова Михайло Олексійович Урсул

Історія глухих

UrsulaНадійшла сумна звістка з братньої Молдови: 27 жовтня 2020 року на 71-му році життя після тривалої хвороби помер колишній голова Товариства глухих Республіки Молдова УРСУЛ Михайло Олексійович (1950-2020).

Члени Українського товариства глухих добре знали Михайла Олексійовича, який з 2000 до 2009 року очолював роботу Товариства глухих Республіки Молдова, не раз відвідував Україну, брав участь у багатьох важливих заходах Українського товариства глухих, підтримував ділові й дружні стосунки з керівництвом УТОГ і рядовими членами нашого Товариства.

Чимало зроблено ним для розвитку співпраці та міжнародного співробітництва між Товариством глухих Республіки Молдова й організаціями осіб з порушеннями слуху України та інших країн, особливо тих, які входили до колишнього СРСР. Він брав активну участь у діяльності Регіональної ради організацій глухих Східної Європи і Середньої Азії.

Болем відізвалася у серцях членів УТОГ сумна звістка про те, що Михайло Олексійович покинув цей світ… Вічна йому пам'ять і нетлінні рядки в історії Товариства глухих Республіки Молдова.

Висловлюємо наші щирі співчуття членам Товариства глухих Республіки Молдова, рідним і близьким Михайла Олексійовича з приводу цієї непоправної втрати.

Президія ЦП УТОГ, Рада директорів підприємств УТОГ, Рада голів обласних організацій УТОГ, Всеукраїнська Рада ветеранів УТОГ, президія Одеської обласної організації УТОГ

 

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину