[[*id:is=`1`:then=``:else=``]]
ID УТОГ

З історії коледжу: як усе починалося?

[[!pdoField? id=`101` &field=`pagetitle`]]

Свою історію наш Коледж почав далекого 1930 року, коли на базі школи взуттьовиків було створено взуттєво-механічний технікум. У 1932 році 32 молоді особи стали дипломованими фахівцями. Пізніше у зв’язку з об’єднанням з іншим закладом технікум отримав назву чинбарно-взуттєвий технікум. Саме з цього часу розпочалось активне поєднання навчання з виробництвом. Виробнича база технікуму дозволяла випускати до 1 тис. пар взуття на день.

А далі були тяжкі роки війни… Технікум було евакуйовано до міста Новосибірськ. Але вже 1 жовтня 1944 року він відновив свою діяльність і був перейменований на Київський взуттєвий технікум.

З цього періоду починається активне відновлення і розбудова навчального закладу.

Вже 1952 року по вул. Чигоріна, 4а з’явився новий гуртожиток, а у 1955 році технікум перейшов у нову споруду по вулиці Івана Кудрі, 29, повне будівництво якої було закінчено у 1963 році.

П’ятдесяті-шістдесяті роки були дуже плідними і новаторськими.

У цей період у технікумі розпочалася підготовка зі спеціальності «Швейне виробництво», і його було перейменовано на Київський технікум легкої промисловості.

У 1958 році, першим в Україні, технікум розпочав роботу з підготовки студентів з порушеннями слуху для легкої промисловості. Перший випуск спеціальних груп відбувся у 1962 році і складав 32 особи.

З 1962 до 1970 року технікум очолює людина-легенда, Герой Радянського Союзу Зайцев Василь Григорович. У ці роки контингент студентів зріс утричі — аж до 1600 студентів.

З 1961 до 1994 року технікум готував національні кадри спеціалістів для зарубіжжя.

З 2000-х років розпочинається нова сторінка в історії закладу. У 2007 році його перейменовано на Київський коледж легкої промисловості.

З 2013 року починається активне впровадження нових спеціалізацій: «Комп`ютерний дизайн», «Експертиза виробів зі шкіри», «Обслуговування швейного виробництва», «Дизайн трикотажних виробів».

Діяльність Коледжу сьогодні — це поєднання надбань минулого і сучасних інновацій.

Працюємо далі! Приходьте до нас на навчання, для обміну досвідом, для налагодження ділових контактів.

Наші двері завжди відкриті для нового!

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину