ID УТОГ

Інтернет-проєкт «Контур психологічної безпеки глухих»

Слава Україні!

Шановні друзі!

В цей складний для нашої України час з метою забезпечення захисту й безпеки осіб з інвалідністю зі слуху у ситуаціях ризику, зокрема в збройних конфліктах та надзвичайних гуманітарних ситуаціях, в яких опинилися українці та, особливо, глухі і слабкочуючі громадяни, Українське товариство глухих та відділ навчання жестової мови Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України започатковують спільний Інтернет-проєкт «Контур психологічної безпеки глухих». Давно потребує вирішення питання про потребу глухих в отриманні якісних психологічних послуг в Україні.

В сьогоднішній ситуації це питання постало особливо гостро. Так склалося, що більшість заходів, які зараз проводяться з питань психологічної підтримки людей, орієнтовані саме на аудиторією людей, які чують, або подаються у формі текстових рекомендацій, які не завжди є зрозумілими для глухої людини через незнання значення певних слів чи не повне розуміння інформації, яка передається через використання складних речень.

Враховуючи це, у Інтернет-проєкті «Контур психологічної безпеки глухих», ми пропонуємо вам короткі, прості і зрозумілі психологічні відеорекомендації про те, як підтримати себе та своїх близьких у цей нелегкий час. Відеоматеріали будуть розміщуватися на сайті УТОГ та на Facebook сторінці УТОГ. Відео будуть додавати по мірі можливостей команди Інтернет-проєкту, зважаючи на те, що частина членів команди перебуває в складних умовах.

Сподіваємося, що ці рекомендації допоможуть Вам зберегти душевне здоров’я.
Бережіть себе і ваших близьких!

Ми переможемо!


Далі буде...