ID УТОГ

Що можна зробити через електронний кабінет особи з інвалідністю

Корисні інформаційні матеріали від Т. Ломакіної

Що можна зробити через електронний кабінет особи з інвалідністю

Ми всі ненавидимо довгі черги, коли отримання будь-якої довідки або запит займають увесь день. А для людей з інвалідністю відвідування соціальних центрів та державних установ часто перетворюється на справжній квест.

Тому розширення цифрових сервісів для людей з інвалідністю — важлива частина розвитку держави, особливо зараз, коли їх велика кількість виїхала зі своїх громад.

Тому електронний кабінет особи з інвалідністю — це сервіс, на який очікувало багато українців та українок.

З його допомогою можна:

зареєструватися в Централізованому банку даних осіб з інвалідністю, надавши пакет документів у електронному вигляді;

подавати заяву на отримання технічних засобів реабілітації. Пакет необхідних документів надсилається в електронній формі;

отримати відповідь щодо розгляду заяви про забезпечення технічними засобами реабілітації;

мати доступ до інтерактивного каталогу технічних засобів реабілітації з розширеними фільтрами, виробників ТЗР, надавачів соціальних послуг;

брати участь в опитуваннях щодо стану забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, оцінки якості наданих послуг.

Щоб відкрити електронний кабінет особи з інвалідністю, потрібно перейти на веб-портал за цим посиланням - https://ek-cbi.msp.gov.ua/?fbclid=IwAR3tTPqkB2joSnkG8kfLxyTCDlasbti_-P8mGV2kycYI_ecdTB62sw3lGFc

Якщо у вас вже є кваліфікований електронний цифровий підпис (КЕП), ви можете виконати первинну реєстрацію в Електронному кабінеті самостійно без необхідності особисто звертатися до органів соціального захисту населення. Для цього тисніть на кнопку «Реєстрація» на головній сторінці електронного кабінету.

Далі необхідно у формі заповнити дані КЕП (обрати АЦСК, файл підпису КЕП, ввести пароль до КЕП) та натиснути кнопку «Зареєструватися»

За результатами реєстрації на вашу електронну адресу прийде лист, який підтвердить факт реєстрації вас в Електронному кабінеті особи з інвалідністю.

Доступ до електронних послуг Електронного кабінету ЦБІ надається після авторизації – через кнопку «Вхід» на головній сторінці Електронного кабінету.

Також на веб-порталі Централізованого банку даних осіб з інвалідністю є обширна база контактів, де наведені адреси та телефони підприємств протезної галузі, органів праці та соціального захисту населення, реабілітаційних центрів, санаторіїв та інших установ.

Якщо у вас залишились запитання, звертайтесь за телефоном (044) 293-17-49 або пишіть на електронну пошту CBI@ispf.gov.ua.

Щоб зробити будь-який дзвінок Ви завжди можете скористатись послугами "Сервіс УТОГ"

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину