ID УТОГ

Що робити, якщо карта щеплень залишилася вдома

Корисні інформаційні матеріали від Т. Ломакіної

Що робити, якщо карта щеплень залишилася вдома

Дуже багато людей були вимушені покинути власні домівки з мінімумом речей та документів. І багато хто не зміг забрати медичні картки своїх дітей або інші документи, що підтверджують зроблені щеплення. А зараз багато людей стикнулись з необхідністю якось підтвердити проведену вакцинацію.

Записи про зроблені щеплення можуть бути в наступних первинних документах:

Медична картка (історія розвитку дитини, форма № 112/о)

Карта профілактичних щеплень (форма № 063/о)

Медична карта амбулаторного хворого (форма № 025/о)

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію

Довідка про проведені щеплення

Якщо нічого з перелічених документів у вас на руках немає, ви можете звернутись до будь-якого педіатра або сімейного лікаря за фактичним місцем перебування. Лікар зайде в особистий профіль дитини в електронній системі охорони здоров’я та з’ясує, чи є там записи про зроблені щеплення. Якщо є, лікар оформить виписку, що підтверджує факт проведеної вакцинації.

У випадку, коли таких записів немає, слід зв’язатися з лікарем, з яким укладена декларація за місцем прописки, або з відповідальним представником медичного закладу, де працює лікар. Маючи доступ до паперової первинної документації , вони зможуть внести записи про зроблені щеплення в електронну систему охорони здоров’я (якщо матимуть відповідну технічну можливість та фізичний доступ до паперової документації, комп’ютера та інтернету).

У випадках, коли неможливо внести дані до електронної системи охорони здоров’я, лікар може сформувати довідку про проведені щеплення на базі первинної паперової документації, що зберігається в медичному закладі. Довідка може бути в електронному вигляді (тоді вона підтверджується електронно-цифровим підписом) або в паперовому (в такому разі вона засвідчується підписом лікаря та печаткою медичного закладу).

Зверніть увагу: при відсутності документів, що підтверджують факт зроблених щеплень, вважається, що їх і не було. В цьому випадку курс вакцинації потрібно пройти спочатку.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину