ID УТОГ

Давайте допоможемо літнім людям отримати послуги дистанційно через особистий кабінет Пенсійного фонду

Корисні інформаційні матеріали від Т. Ломакіної

Давайте допоможемо літнім людям отримати послуги дистанційно через особистий кабінет Пенсійного фонду

І знову про цифровізацію. Пенсійний фонд України нещодавно нагадав про онлайн-сервіс https://portal.pfu.gov.ua/ , де можна отримати доступ до широкого переліку послуг, пов’язаних з нарахуванням та виплатою пенсій.

Наприклад, користувачі сервісу зможуть:

подати заяву на оформлення пенсійного посвідчення;

одержати доступ до даних своєї електронної пенсійної справи;

контролювати сплату страхувальниками страхових внесків;

надати відомості про трудову діяльність;

подати заяву на внесення змін до пенсійної справи;

завантажити потрібний документ;

подати запит на підготовку документів і завантажити потрібні документи;

подати звернення (запит, пропозицію);

отримати доступ до наявних даних персональної електронної облікової картки застрахованої особи та інших відомостей з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (анкетні дані, надана роботодавцем (страхувальником) інформація про заробітну плату (дохід, грошове забезпечення), сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж);

переглянути стан опрацювання своїх звернень до Пенсійного фонду України, в тому числі прикріплених до звернень документів;

одержувати та переглядати повідомлення від Пенсійного фонду України.

Також сервіс Пенсійного фонду дозволяє дізнатись орієнтовний розмір своєї майбутньої пенсії завдяки Пенсійному калькулятору. Користуватись онлайн-порталом Пенсійного фонду можна з будь-якої точки України, що особливо актуально зараз.

Щоб зайти до особистого кабінету на веб-порталі, потрібно мати Дія.Підпис або кваліфікований електронний підпис (КЕП), чи скористатися засобами інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA. Також отримати такий підпис можна на веб-порталах українських банків, зокрема ПУМБ та ПриватБанк.

Інший спосіб отримати доступ до порталу — це завантажити мобільний застосунок “Пенсійний фонд” на Goоgle Play або AppStore.

Розуміючи, що літнім людям часто може бути складно розібратися, як працюють застосунки чи оформити електронно-цифровий підпис, запрошую вас подбати про рідних і допомогти їм розібратися або взяти на себе турботу про цифрові сервіси для зручності наших старших членів родини.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину