ID УТОГ

Грошова допомога літнім людям

Корисні інформаційні матеріали від Т. Ломакіної

Грошова допомога літнім людям

Війна вплинула на всіх українців і допомога зараз потрібна кожному: і тим, хто залишився у своїх домівках, і тим, хто переїхав до інших громад в пошуках безпеки та прихистку.

Тому нещодавно Міністерство соціальної політики підписало Меморандум про співпрацю з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців щодо допомоги важливим соціальним групам, до яких відносяться, зокрема, літні люди.

Подати таку заявку можна онлайн на сайті єДопомога, незалежно від того, чи є ці люди ВПО, чи вони залишились на окупованих та на нещодавно деокупованих територіях, а також в громадах, що знаходяться в зоні бойових дій.

Після перевірки наданої інформації через державні інформаційні реєстри та бази даних вона буде передана міжнародним організаціям. Пріоритетними є такі соціальні групи — пенсіонери, люди з інвалідністю, малозабезпечені сім’ї, соло-батьки тощо.

І в рамках виконання цього Меморандуму УВКБ ООН передано перелік літніх людей, що подали на соціальній платформі єДопомога заяву на отримання соціальної допомоги. До нього увійшли 64886 осіб. Розмір допомоги — 6660 гривень на людину, що виплачуються протягом трьох місяців.

Але реєстрація триває і якщо вам потрібна фінансова допомога — переходьте за посиланням https://aid.edopomoga.gov.ua/?fbclid=IwAR1p7vzl9b_x6oVmITtAjHwYH9TL--SmzFL98jRrV3mGBx6sv6JmBIsnWl4 та заповнюйте заявку.

Вбачаючи, що літнім людям може бути складно розібратися з онлайн-формою подачі заявки, і якщо вони підпадають під крітерії надання допомоги, прошу вас допомогти літнім батькам, бабусям, дідусям, родичам, сусідам та знайомим заповнити анкету на отримання допомоги.

Також нагадую, що на сайті єДопомога можна перевірити статус вже надісланих заявок. Для цього необхідно знати номер телефону та реєстраційний номер облікової картки платника податків особи, що подавала заяву на отримання допомоги.

Якщо у вас залишились питання з цього приводу, ви можете подзвонити на Урядову гарячу лінію за телефоном 15-45.

Дзвінки приймаються цілодобово.

Щоб зробити будь-який дзвінок Ви завжди можете скористатись послугами "Сервіс УТОГ"

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину