ID УТОГ

Як дізнатись актуальні адреси ЦНАПів, що працюють під час війни

Корисні інформаційні матеріали від Т. Ломакіної

Як дізнатись актуальні адреси ЦНАПів, що працюють під час війни

ЦНАПи стали для українців та українок частиною повсякденного життя, місцем, де можна без зайвого клопоту та довгих черг отримати довідку, витяг та десятки інших адміністративних державних послуг.

До початку війни в Україні працювало понад 2500 ЦНАПів і більша їх частина продовжує надавати важливі послуги людям, зокрема тим, хто виїхав зі своїх громад і зараз перебуває в більш безпечних регіонах.

У ЦНАПах можна стати на облік як ВПО та знятися з обліку, якщо ви переїхали чи повернулись до своєї громади, оформити довідку ВПО, оформити компенсацію за прихисток переселенців. Тут же власники пошкодженого майна можуть оформити повідомлення про руйнацію.

Зараз одна з найпопулярніших послуг — це відновлення пошкоджених документів

Дізнатися адреси, контакти і графік роботи найближчих до вас ЦНАПів можна на платформі "Дія.Центрів". Посилання на платформу — https://center.diia.gov.ua/mapa-centriv-so-pracuut-pid-cas-vijni-2?fbclid=IwAR3MeByWZ3CCFzOFGd4K6jNcQeMyoF-dYlqU-vdO1wv4CO4p5La882W7hUE

Водночас понад 100 ЦНАПів у 12 областях України працюють як центри турботи. Там переселенцям надають допомогу із забезпеченням речами першої необхідності та тимчасовим прихистком.

За посиланням у коментарях ви також зможете знайти переліки ЦНАПів, що надають окремі актуальні послуги:

заміна водійського посвідчення,

реєстрація пошкодженого майна,

заміна і видача ID та закордонного паспорта.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину