ID УТОГ

Як потурбуватися про психічне здоров’я під час війни

Корисні інформаційні матеріали від Т. Ломакіної

Як потурбуватися про психічне здоров’я під час війни

Саме зараз, за часів війни та в умовах колосального стресу, стало очевидно, що психічне здоров’я — це наш найважливіший ресурс. Тому за ініціативи першої леді Олени Зеленської зараз розпочалась робота над національною системою піклування про психічне здоров’я, аби кожна людина могла отримати якісну та кваліфіковану психологічну допомогу. Це нешвидка робота, але вона буде виконана.

Ще один важливий проєкт в цьому напрямку — освітній курс «Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних», який випустили Програма розвитку ООН разом з Міністерством цифрової трансформації. Він розрахований на широку аудиторію - від школярів до літніх людей з різним рівнем підготовки та різними проблемами. Адже ми всі зараз перебуваємо в постійній напрузі, тож важливо навчитися жити в таких умовах.

Дізнатись більше та пройти курс ви можете за посиланнями:
https://osvita.diia.gov.ua/courses/psihologicna-pidtrimka-sebe-ta-blizkih-dla-civilnih?fbclid=IwAR2m7XjI_cQxFpWqJtU0nesh1ilzrZS94uTPRwdn04YAozYYt-neZQURQSo.

Подивившись курс, ви дізнаєтесь:

як звільнитися від стресу та напруги;

як пережити негативні емоції;

як працювати з негативними думками;

як вирішити непорозуміння з близькими;

як пережити психологічну травму.

Примітка: відео курсу супроводжується субтитрами.

Освітній курс складається з 14 серій тривалістю 4-8 хвилин, завдяки яким кожен дізнається, як зберегти власний психічний стан в нормі та допомогти близьким і рідним.

Бережіть себе, бережіть своє психічне здоров’я та допомагайте зберегти його близьким. Для нашого суспільства важлива кожна людина, щоб зберегти та розбудувати країну.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину