ID УТОГ

До відома членів УТОГ: діє «Пільговий»!

Офіційна інформація

На днях Центральне правління Українського товариства глухих на підставі звернення членів УТОГ офіційно зробило запит Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерству соціальної політики України і Правлінню компанії АТ «Укрзалізниця» стосовно внесення змін до мобільного застосунку. Суть звернення наступна.

На сайті «Укрзалізниці» особи з порушеннями слуху, які мають право на придбання пільгового квитка як особи з інвалідністю та які офіційно внесені у відповідний перелік соціальних установ, – дійсно мають можливість на комп’ютерах, ноутбуках придбати онлайн квиток за пільговою ціною. Цьому сприяє відповідна кнопка «Пільговий» (квиток) на сторінці замовлення квитка. Втім, така функція (кнопка) відсутня на такому пристрої як смартфон, який є зручним для користування особами з порушеннями слуху.

Відтак, ЦП УТОГ просить зазначені міністерства України позитивно вирішити проблему придбання пільгового квитка шляхом унесення зміни до мобільного застосунку з тим, щоб у ньому функціонувала кнопка «Пільговий».


І ось нарешті сьогодні всі ми бачимо практичну, дієву відповідь: в застосунку стало можливим придбання квитків для пільгових категорій громадян та супроводжуючих! А ще додали англійську мову в застосунок і додатково внесли кілька невеликих змін (наприклад, впорядкували схеми вагонів, доопрацювали оцінку подорожі та програму лояльності), щоб зробити ваш досвід користування застосунком ще кращим.

Завантажуйте застосунок за посиланням http://app.uz.gov.ua/start

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину