ID УТОГ

Мобільний застосунок УЗ: «Пільговий» діє!

Офіційна інформація

На запит Центрального правління Українського товариства глухих стосовно внесення змін до мобільного застосунку, а саме внесення пільгового проїзного документу для осіб з інвалідністю – АТ «Укрзалізниця» надала офіційну відповідь.


З метою забезпечення оформлення пільгових електронних проїзних документів для осіб з інвалідністю засобами мобільного додатку АТ «Укрзалізниця» з оформлення електронних проїзних/перевізних документів здійснено відповідні доопрацювання програмного забезпечення мобільного додатку.

Оформлення пільгових проїзних документів для осіб з інвалідністю здійснюється з підтвердженням права на пільгу за допомогою взаємодії з Централізованим банком даних з проблем інвалідності Міністерства соціальної політики.

Оформити проїзні документи через електронні канали обслуговування можуть особи з порушеннями слуху, які мають право на придбання пільгового квитка як особи з інвалідністю та які належать до пільгової категорії громадян на проїзд залізничним транспортом за пільговою ціною без використання талоні. Це:

  • інваліди Великої Вітчизняної війни I та II групи,
  • інваліди Великої Вітчизняної війни III групи та прирівняні до них особи,
  • інваліди війни II-III груп з числа учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни, яким виповнилося 85 років та більше,
  • інваліди війни I, II та III групи,
  • інваліди I, II та III групи.

Придбати пільгові квитки онлайн також можна дітям-інвалідам до 6 років та від 6 до 18 років та супровідникам.

Оформлення пільгового проїзного документа може бути здійснено лише за умови наявності в системі ЦБІ Мінсоцполітики даних про пільгове посвідчення користувача. Під час оформлення пільгового квитка через Інтернет зазначена користувачем інформація про посвідчення, яке дає право на пільговий проїзд, перевіряється в режимі реального часу в ЦБІ Мінсоцполітики. При цьому перевіряється наявність інформації про посвідчення та відповідність даних, введених пасажиром (номер посвідчення, прізвище, ім’я, тип пільги, група інвалідності) пасажиром про посвідчення в ЦБІ Мінсоцполітики, а також термін дії пільги в посвідченні.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину