ID УТОГ

Пільговий квиток для осіб з інвалідністю зі слуху

Офіційна інформація

Директорат з питань подолання складних життєвих обставин в межах компетенції розглянув пропозиції ГО «УТОГ» щодо внесення змін до мобільного застосунку з метою придбання квитка для проїзду залізничним транспортом за пільговою ціною і повідомляє наступне.

Для реалізації права, встановленого законодавством для осіб з інвалідністю в частині придбання квитків на проїзд у залізничному транспорті за пільговою піною, інформація про особу має бути занесена до Централізованого банку даних з проблем інвалідності. Потім необхідно авторизуватися на веб-сайті АТ «Укрзалізниця» шляхом внесення особистих даних. Для придбання електронного квитка через мобільний застосунок, необхідно авторизуватися та вибрати необхідний маршрут руху, необхідну дату та зазначити наявність пільги на придбання квитка. Далі система автоматично здійснить обмін даними між Мінсоцполітики та вебсайтом АТ «Укрзалізниця», що надасть змогу придбати квиток за пільговою ціною.

Водночас слід зазначити, що згідно зі статтею 381 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та особи, які супроводжують осіб з інвалідністю першої групи або дітей з інвалідністю (не більше однієї особи, яка супроводжує особу з інвалідністю або дитину з інвалідністю), мають право на 50-відсоткову знижку вартості проїзду на внутрішніх лініях (маршрутах) повітряного, залізничного, морського, внутрішнього водного та автомобільного транспорту в період з 1 жовтня по 15 травня.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину