ID УТОГ

Важлива інформація про розумний годинник

Офіційна інформація

…Трагедія, яка сталася у м. Дніпрі, коли російська ракета влучила у багатоповерховий будинок та призвела до обвалу цілого під’їзду, викликала почуття від гніву до болю. Під завалами опинилася і родина глухих з однорічним малюком. Ні батько, ні малюк не вижили. Вижила після 20-годинного перебування під завалами лише молода жінка.

З метою уникнення в подальшому подібних трагедій Центральне правління Українського товариства глухих офіційно звернулося до міністерки соціальної політики Оксани Жолнович з проханням вирішити питання щодо пристрою, який має бути на тілі людини, та який у разі небезпеки міг би подавати сигнал про місце знаходження та у зворотному напрямку отримувати повідомлення, що її почуто. Цим пристроєм може бути розумний браслет на руці на кшталт смарт-годинника моделі Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mmLTE Silver (SM-R885FZSA). Адже маючи такий браслет можна врятувати багато життів.

Відповідь не забарилася. Листом № 657.0290-23/61 від 28.02.2023 року від генерального директора Директорату з питань цифрового розвитку та соціальних послуг Міністерства соціальної політики України Лілії Липнянської надійшла відповідь, що питання буде розглянуто під час вдосконалення законодавства з вищезазначеного питання. зокрема під час внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби, їх переліку».

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину