ID УТОГ

Коледж рівних можливостей!!!

Для абітурієнтів
День відкритих дверей в Київському фаховому коледжі прикладних наук, 22 квітня 2023 року

День відкритих дверей
в Київському фаховому коледжі прикладних наук
у змішаному форматі

Київський фаховий коледж прикладних наук запрошує на день відкритих дверей для осіб з порушеннями слуху, який відбудеться 22 квітня 2023 року о 11:00: на платформі ZOOM (ідентифікатор конференції: 737 459 2657, код доступу: 1111) та офлайн – за адресою: м. Київ, вул. Джона Маккейна, 29

Київський фаховий коледж прикладних наук – один з найстаріших навчальних закладів столиці України, який розпочав свою діяльність у далекому 1922 році і до сьогодні продовжує славні традиції його фундаторів. З 1958 року, першим в Україні, Коледж розпочав роботу з підготовки студентів з порушеннями слуху для легкої промисловості. Перший випуск спеціальних груп відбувся у 1962 році і складав 43 особи. З того часу і до сьогодні у Коледжі при тісній співпраці з УТОГ, отримали фахову освіту більше двох тисяч студентів з порушеннями слуху. Ми докладаємо всіх зусиль задля адаптації та залученості осіб з порушеннями слуху до будь-яких соціокультурних процесів.

Сьогодні Коледж пропонує якісну підготовку осіб з порушеннями слуху за ступенем фахового молодшого бакалавра у сфері швейного та взуттєвого виробництва, дизайну, бухгалтерського обліку та оподаткування; за ступенем вищої освіти бакалавр Коледж готує фахівців за освітньою програмою: технології фешн-бізнесу.

Ґрунтовну підготовку фахівців забезпечують викладачі спецдисциплін і 11 кваліфікованих перекладачів-дактилологів. Практична підготовка здійснюється в сучасних майстернях та потужному освітньо-науково-виробничому парку Коледжу.

Детальну інформацію про освітні програми і спеціальності, особливості вступу до Коледжу, різні аспекти навчального процесу ви зможете дізнатися під час заходу, на якому вас вітатимуть спікери:

• директорка Коледжу – Ганна Щуцька;

• завідувачка відділення технологій – Наталія Давиденко;

• завідувачка відділення дизайну - Наталія Прокопенко;

• завідувачка відділення бізнесу – Анна Сокол;

• відповідальна секретарка Приймальної комісії – Вікторія Коваль.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину