ID УТОГ

Увага: відновлюється Всеукраїнський конкурс «Ерудит»!

Для абітурієнтів

Незважаючи на цинічну і жорстоку війну, розпочату країною-агресором: російською федерацією проти нашої держави, яка триває рік, і яка за цей період порушила плани у частині освітньої політики України, – Міністерство освіти і науки України відновлює Всеукраїнський конкурс «Ерудит» для глухих випускників наших спеціальних шкіл.

Цим самим МОН дає хороший шанс останнім планувати своє самостійне життя з врахуванням отримання передвищої і вищої освіти. Окрім шансу, рішення МОН зміцнює у всіх нас, у наших школярів з порушеннями слуху та їхніх батьків віру у перемогу.

Отже, наказом Міністерства освіти і науки України № 202 від 24.02.2023 року прийнято рішення про проведення всеукраїнського конкурсу «Ерудит» серед здобувачів освіти з порушеннями слуху 12-х (13-х) класів закладів загальної середньої освіти у 2023 році.

З метою забезпечення заходів безпеки пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, та запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-SoV-2, провести Конкурс у два етапи:

  • I етап — шкільний – у термін з 13 березня по 24 березня;
  • II етап — Всеукраїнський – 19 квітня (дистанційно в онлайн-режимі).

Таким чином, проведенням Всеукраїнського конкурсу «Ерудит» оголошується підготовка до старту вступної кампанії для глухих випускників спеціальних шкіл.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину