ID УТОГ

Відбулися вступні іспити у Київському фаховому коледжі прикладних наук

Для абітурієнтів

Давньою і міцною є співпраця Українського товариства глухих і Київського фахового коледжу прикладних наук, відомого в спільноті глухих як Київський коледж легкої промисловості, який з 1958 року є одним з лідерів надання якісної й актуальної освіти особам з порушеннями слуху в Україні, налагодивши, з участю перекладачів жестової мови, адаптований для глухих навчальний процес.

Ось і цьогоріч Коледж гостинно відчинив двері для абітурієнтів з порушеннями слуху, які прагнуть знань та отримання достойної професії для подальшої самореалізації у суспільстві. 14 липня 2020 року відбулися вступні іспити, які проходили з дотриманням вимог безпеки в умовах поширення коронавірусної інфекції та з участю перекладача жестової мови, що дозволило створити найбільш комфортні умови для вступників.

Привітати абітурієнтів та побажати їм успішного проходження іспитів прийшли особисто директорка Коледжу Ганна Володимирівна Щуцька та перший заступник голови Українського товариства глухих Тетяна Олександрівна Кривко.

«Обрання того вищого навчального закладу, який має багаторічний досвід підготовки спеціалістів з числа осіб з порушеннями слуху, постійно вдосконалюється у формах та методах навчання, співпрацює з міжнародними навчальними закладами у питаннях організації навчального процесу для глухих та обміну досвідом у найкращих практиках освітньої підготовки глухих спеціалістів – це той вибір, який є запорукою успішної реалізації себе в майбутньому, це підгрунття для гідної участі у суспільному житті людини з порушеннями слуху і доказ того, що глухі можуть все», — зазначила у вітальному слові перший заступник голови УТОГ Т.О. Кривко.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину