ID УТОГ

Звернення Володимира Зеленського з перекладом жестовою мовою. 04.11.2022

Переклад жестовою мовою

Найбільш жорстокі бойові дії протягом усього тижня зосереджені на Донбасі – це Бахмут і Соледар. Тримаємо наші позиції. На цих і деяких інших напрямках на Донеччині російська армія витратила вже стільки життів своїх людей і стільки боєприпасів, скільки, мабуть, не витрачала у двох Чеченських війнах, разом узятих. Але реальний рівень втрат Росії приховується від російського ж суспільства.

І ця абсолютно божевільна впертість господарів теперішньої Росії – найкращий показник того, що так само брехливе й усе, що вони розповідають деяким іноземним лідерам про свою нібито готовність до переговорів. Коли хтось думає про переговори, він не шукає, як обманути всіх навколо, щоб послати ще десятки чи сотні тисяч людей у мʼясорубку – як мобілізованих чи якихось там найманців.

Ми якраз готові до миру – до чесного й справедливого миру, формулу якого ми неодноразово озвучували. Нашу позицію світ знає: це повага до Статуту ООН, повага до нашої територіальної цілісності, повага до наших людей і належна відповідальність за терор – покарання для всіх, хто винен, і повне відшкодування Росією завданих нам збитків.

Україна буде вільною. І весь наш кордон буде відновлений. Як на землі, так і на морі. Як на сході, так і на півдні.

Слава Україні!

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину