ID УТОГ

Звернення Володимира Зеленського з перекладом жестовою мовою. 08.05.2023

Переклад жестовою мовою

Успіхи українців в обороні проти російської агресії – це однозначно антидот проти інших агресій. Світ повинен бачити, що вільний народ здатен захистити свободу від загарбників. Можемо ми – а отже, зможуть інші, якщо будуть діяти так само сміливо, так само влучно і так само разом з іншими вільними народами. Дякую кожному нашому воїну, який дає Україні цей результат! Дякую кожному партнеру, який допомагає нашим воїнам саме тією зброєю, яка потрібна для результативності!

Особливо відзначу воїнів 96-ї Київської зенітної ракетної бригади – за цю та минулу добу абсолютні молодці! Звичайно, сьогодні, як і завжди, дякую нашим підрозділам, які бʼються на найбільш жорстоких напрямках… Марʼїнка, Бахмут, Авдіївка… Дякую кожному і кожній, хто захищає Україну саме там, за відвагу та стійкість!

Провів засідання Ставки. Доповідали і командувачі оперативних напрямків, і Головком, і керівники розвідки. До речі, доповіді Буданова та Литвиненка були особливо ґрунтовними, дуже актуальними, і на їхній основі будемо робити певні кроки – кроки, які зміцнять наш захист.

Слава всім нашим воїнам, хто зараз у бою заради України! Хай перемога над теперішнім злом рашизму буде найкращим вшануванням пам’яті тих, хто боровся і переміг нацизм!

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину