ID УТОГ

Звернення Володимира Зеленського з перекладом жестовою мовою. 10.01.2023

Переклад жестовою мовою

Сьогодні – новий етап нашого дипломатичного марафону. Розмовляв із лідерами європейських держав про ситуацію на полі бою: про важку ситуацію на Донеччині, про постійні російські штурми й той факт, що Росія не рахує своїх людей, не жаліє місцевих і не зупиняється перед будь-якою злочинною активністю.

Цьому можна протиставити лише новий рівень сучасної військової техніки, який може отримати Україна від партнерів. І я дякую всім лідерам, які нам допомагають, за розуміння того, що саме зараз настав час для нових потужних рішень. Вільний світ має все необхідне, щоб зупинити російську агресію та привести державу-терориста до історичної поразки. Це важливо для глобальної демократії – для всіх тих, хто цінує свободу.

Я дякую всім, хто допомагає нам захищати Україну і свободу! Дякую всім, хто воює за незалежність! Сьогодні хочу особливо відзначити бійців 46-ї окремої аеромобільної бригади за хоробрість і стійкість під час захисту Соледару! Дякую вам, воїни! Дякую всім, хто працює на посилення України!

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину