ID УТОГ

Звернення Володимира Зеленського з перекладом жестовою мовою. 26.04.2023

Переклад жестовою мовою

Передусім хочу подякувати всій нашій команді, яка займається обмінами. Вдалося повернути додому в Україну ще 44 людини з російського полону. Більшість – це військові, з різних напрямків. Та двоє цивільних.

Загалом повернуто з російського полону за час повномасштабної війни вже 2279 українців і українок.

Я дякую всім вам, хлопці, хто координує цю роботу: Буданов, Єрмак, Лубінець, Усов, Малюк, Клименко… Дякую кожному і кожній, хто допомагає і в ГУР МО, і в Офісі, і в СБУ, і в інших наших структурах. Звичайно, дякую окремо всім нашим воїнам на передовій, хто збирає поповнення для обмінного фонду. Кожен російський полонений – це можливість обміну нашої людини.

Цими днями проводимо й особливу роботу з партнерами щодо координації оборонних кроків та постачання. Дуже важливо для України – щоб кожен, хто разом із нами працює на захист свободи, чітко розумів – яку перспективу має наша сила, що конкретно ми можемо.

Чим краще ми розуміємо одне одного, тим простіше працювати заради спільної перемоги. Зі зрозумілих причин деталей такої комунікації публічно поки не наводимо.

Дякую кожному і кожній, хто нам допомагає боротись проти агресії! Слава всім українським воїнам, хто зараз у бою, на бойових постах та у бойових завданнях!

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину