ID УТОГ

Звернення Володимира Зеленського з перекладом жестовою мовою. 28.03.2023

Переклад жестовою мовою

Повернувся з нашої Сумщини – сьогодні був в Охтирці, у Тростянці, в Сумах, на позиціях наших прикордонників.

Враження – особливі. Регіон – поруч із ворогом. Загроза постійна. Обстріли нашого прикордоння постійні. Але життя, наші люди сильніші за будь-які страхи. Відновлення триває, бізнес поступово повертається, люди відбудовують життя.

Мав честь передати Охтирці спеціальну відзнаку міста-героя. Міста, яке своїм опором допомогло врятувати східну і центральну Україну. Привітав Тростянець із річницею звільнення від окупантів. Провів нараду із представниками місцевої влади і Сумщини, і Чернігівщини.

Особлива розмова з головою Прикордонної служби. Про захист Сумщини та інших наших областей, про посилення прикордонників, які разом із усіма Силами оборони воюють на передовій.

До речі, хочу сьогодні відзначити наших воїнів Луганського, Краматорського і Донецького прикордонних загонів – які результативно нищать ворога на Бахмутському, на Лиманському, на Авдіївському напрямках. Дякую вам, хлопці! Дякую окремо мінометним розрахункам і аеророзвідці наших прикордонних підрозділів на Донецьких напрямках. Молодці, воїни! Звичайно, дякую Сумському прикордонному загону. Саме їх сьогодні відвідав, мав честь поспілкуватись, підтримати.

Дякую всім, хто допомагає Україні!

Слава всім, хто зараз у бою проти терору!

Слава Україні!

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину