ID УТОГ

Оголошення про проведення в Українському товаристві глухих чергової атестації перекладачів жестової мови

Атестація

   У жовтні місяці 2019 року відбудеться чергова щорічна  атестація перекладачів жестової мови з метою визначення рівня професійної компетентності та кваліфікації перекладачів жестової мови та у зв’язку із закінченням у поточному році терміну дії посвідчень у окремих перекладачів жестової мови.

    Керуючись Положенням про атестацію перекладачів жестової мови, затвердженим постановою президії ЦП УТОГ від 30 серпня 2016 року за № 222/2016, з 14 до 18 жовтня 2019 року відбудеться атестація перекладачів на кваліфікаційну категорію «перекладач-дактилолог без категорії» та  «перекладач-дактилолог другої категорії», а 29 жовтня 2019 року — на кваліфікаційну категорію «перекладач-дактилолог першої категорії» та «перекладач-дактилолог вищої  категорії».

   Для участі в атестації  перекладачам жестової мови підприємств, установ та організацій УТОГ необхідно подати заяву до регіональної організації УТОГ, яка має надіслати пакет документів до Центрального правління УТОГ  у термін до 01 вересня 2019 року.

   Підприємства, установи та організації, які не входять до системи УТОГ і бажають атестувати перекладачів жестової мови, які в них працюють, а також перекладачі жестової мови, котрі здійснюють свою діяльність на умовах самозайнятості (фрілансери) до 01 вересня 2019 року самостійно направляють до Центральної атестаційної комісії заяви та списки перекладачів жестової мови, а також індивідуальні професійні характеристики або інформацію про професійну діяльність за останні 2 роки. Пакет документів необхідно направити на електрону пошту ЦП УТОГ: cputog@ukr.net

Розпорядження ЦП УТОГ Розпорядження ЦП УТОГІнформація Центральної атестаційної комісії 

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину