1. Головна /   
  2. Перекладачі /   
  3. Атестація /   
  4. Результати атестації перекладачів жестової мови у 2019 році

Результати атестації перекладачів жестової мови у 2019 році

150 Атестація
Прізвище, ім’я та по батькові перекладача жестової мови Область Встановлена категорія
1 Астаф'єва Лариса Миколаївна Харківська друга
2 Бабенко Євгеній Олександрович Дніпропетровська друга
3 Баклицька Світлана Семенівна Полтавська вища
4 Белінська Наталія василівна Одеська друга
5 Бондаренко Ігор Володимирович м. Київ вища
6 Бутенко Олена Юріївна м. Київ вища
7 Вайс Ірина Густавівна Закарпатська друга
8 Власкіна Тетяна Володимирівна Чернігівська перша
9 Вохник Раїса Миколаївна Дніпропетровська без категорії
10 Вюник Світлана Михайлівна Дніпропетровська перша
11 Гарапко Магдалина Василівна Закарпатська друга
12 Гергель Любов Олександрівна Запорізька друга
13 Глушко Мелітіна Петрівна Дніпропетровська перша
14 Горева Людмила Олексіївна Івано-Франківська друга
15 Гура Зоя Іванівна м. Київ перша
16 Дігтяренко Лідія Миколаївна Дніпропетровська вища
17 Дужанова Ольга Миколаївна Одеська друга
18 Євсєєва Оксана Анатоліївна Одеська вища
19 Єрмакова Людмила Вадимівна Черкаська друга
20 Журкова Тетяна Вікторівна м. Київ вища
21 Закрасняна Наталія Леонідівна м. Київ вища
22 Зборовська Наталія Анатоліївна м. Київ друга
23 Зорба Сергій Степанович Запорізька без категорії
24 Зуєва Євдокія Михайлівна м. Київ вища
25 Іванченко Валентина Василівна м. Київ без категорії
26 Іванченко Дмитро Володимирович м. Київ друга
27 Іванюшева Наталія Василівна м. Київ вища
28 Карло Наталія Валентинівна Одеська без категорії
29 Карпюк Олександра Василівна Тернопільська перша
30 Квітка Дар’я Михайлівна Київська друга
31 Кобилєн Людмила Михайлівна Одеська друга
32 Коцовська Надія Дмитрівна Тернопільська друга
33 Кравцова Наталія Михайлівна м. Київ вища
34 Крачко Галина Іванінва Дніпропетровська перша
35 Кріднєва Світлана Олександрівна Полтавська вища
36 Крот Ольга Петрівна Рівненська перша
37 Куба Софія Юріївна Львівська друга
38 Кудрявцева Віталія Володимирівна Харківська друга
39 Кузьмич Лілія Миколаївна Волинська вища
40 Кульчицька Алла Юріївна Львівська без категорії
41 Кушнарьова Валентина Валеріївна Харківська вища
42 Кушнір Валентина Іванівна Черкаська друга
43 Лавренюк Юлія Іванівна Херсонська без категорії
44 Лістратенко Олена Анатоліївна Херсонська друга
45 Макасьор Юлія Миколаївна Одеська друга
46 Марченко Світлана Володимирівна Кіровоградська друга
47 Мироненко Мар’яна Володимирівна м. Київ друга
48 Михайлишин Віктор Ярославович Львівська без категорії
49 Московець Наталія Олексіївна Полтавська вища
50 Нікітіна Марина Андріївна Вінницька перша
51 Окунь Олена Борисівна Одеська друга
52 Ольнєва Людмила Миколаївна Дніпропетровська друга
53 Острожинська Олена Миколаївна Сумська вища
54 Петренко Наталя Василівна Львівська друга
55 Радіонов Іван Сергійович Запорізька друга
56 Рибак Ольга Анатоліївна Хмельницька вища
57 Рибальченко Стефан Миколайович м. Київ без категорії
58 Ринденко Ірина Вадимівна Сумська друга
59 Рудько Галина Михайлівна Львівська друга
60 Слободяник Олена Михайлівна Кіровоградська друга
61 Суровцева Ірина Миколаївна Дніпропетровська без категорії
62 Табака Юрій Зіновійович Львівська вища
63 Татарінова Інна Валеріївна м. Київ вища
64 Фельчишина Валентина Володимирівна Одеська друга
65 Фокіна Наталія Олександрівна м. Київ друга
66 Цибулько Марія Терентіївна Одеська друга
67 Чернишова Олена Олександрівна Львівська друга
68 Шинкаренко Леся Станіславівна м. Київ вища
69 Шкурко Ольга Олександрівна Дніпропетровська друга
70 Шойко Наталія Володимирівна Миколаївська друга
71 Юнгліна Надія В’ячеславівна Дніпропетровська без категорії

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину