Реєстр перекладачів жестової мови

Реєстр перекладачів жестової мови

У реєстрі відомості виключно про перекладачів жестової мови, які пройшли атестацію в Українському товаристві глухих на рівень володіння жестовою мовою. Атестація перекладачів жестової мови в Українському товаристві глухих проводиться не рідше одного разу на 5 років.

Знайти перекладача жестової мови можна через організації Українського товариства глухих (Інформація додається).

Зверніть увагу! Не всім, а лише ОКРЕМИМ перекладачам жестової мови надано право перекладу в юридичній сфері. Це перекладачі жестової мови, які є посадовими особами Українського товариства глухих та несуть відповідальність за свої дії.

Актуальну інформацію про діючих перекладачів жестової мови Ви завжди можете знайти на офіційному сайті УТОГ: www.utog.org в розділі «Реєстр перекладачів жестової мови»

ВАЖЛИВО! Участь атестованого перекладача жестової мови – запорука якісного та відповідального перекладу з участю глухої особи.

ПЕРЕКЛАДАЧ ЖЕСТОВОЇ МОВИ МАЄ ПРАВО НА ЗДІЙСНЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З НАДАННЯ ПОСЛУГ ПЕРЕКЛАДУ МІЖ УКРАЇНСЬКОЮ ЖЕСТОВОЮ МОВОЮ (У ТОМУ ЧИСЛІ ЗНАКОВИМИ СИСТЕМАМИ) ТА СЛОВЕСНОЮ МОВОЮ НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

станом на 01.01.2022

Місце роботи та підпорядкування Прізвище, ім’я та по батькові перекладача Категорія Надано право про надання послуг у юридичній сфері Порядковий номер посвідчення Термін дії посвідчення
Вінницька обласна організація УТОГ АБРАМОВА Валентина Дмитрівна друга так 001-22 01.01.2022 31.12.2026
ГОРОБЕЦЬ Людмила Володимирівна друга так 003-22 01.01.2022 31.12.2026
ГРАБОСІНСЬКА Марія Євгенівна друга так 002-22 01.01.2022 31.12.2026
ДУЛЕНКО Ольга Іванівна перша так 039-21 01.01.2021 31.12.2025
КОПИЦЯ Оксана Юріївна друга так 004-22 01.01.2022 31.12.2026
МЕТЬ Володимир Михайлович перша так 047-21 01.01.2021 31.12.2025
НІКІТІНА Марина Андріївна перша так 084-22 01.01.2022 31.12.2026
ПІЧКУР Світлана Іллівна друга так 005-22 01.01.2022 31.12.2026
Волинська обласна організація УТОГ КУЗЬМИЧ Лілія Миколаївна вища так 057-20 01.01.2020 31.12.2024
ЛІЩУК Зоя Анатоліївна друга так 006-22 01.01.2022 31.12.2026
МИРОНЕНКО Ірина Георгіївна друга так 007-22 01.01.2022 31.12.2026
Дніпропетровська обласна організація УТОГ БАБЕНКО Євгеній Олександрович друга так 028-20 01.01.2020 31.12.2024
БІЛАНОВА Анна Миколаївна друга ні 008-22 01.01.2022 31.12.2026
ВОХНИК Раїса Миколаївна без категорії ні 052-20 01.01.2020 31.12.2024
ВЮНИК Світлана Михайлівна перша так 066-20 01.01.2020 31.12.2024
ГЛУШКО Мелітіна Петрівна перша так 069-20 01.01.2020 31.12.2024
ДІГТЯРЕНКО Лідія Миколаївна вища так 067-20 01.01.2020 31.12.2024
ЖДАНЮК Антоніна Григорівна без категорії ні 012-21 01.01.2021 31.12.2025
КРАЧКО Галина Іванівна перша так 068-20 01.01.2020 31.12.2024
ЛОГВІНЕНКО Оксана Володимирівна без категорії ні 009-22 01.01.2022 31.12.2026
ОЛЬНЄВА Людмила Миколаївна друга так 030-20 01.01.2020 31.12.2024
ПЕРЕПАДА Ольга Юхимівна без категорії ні 013-21 01.01.2021 31.12.2025
СУРОВЦЕВА Ірина Миколаївна без категорії ні 051-20 01.01.2020 31.12.2024
ШКУРКО Ольга Олександрівна друга так 029-20 01.01.2020 31.12.2024
ЮНГЛІНА Надія В'ячеславівна без категорії ні 053-20 01.01.2020 31.12.2024
Житомирська обласна організація УТОГ ВІТЕНКО Зоя Михайлівна перша так 073-22 01.01.2022 31.12.2026
КАБАЧЕВСЬКА Ніна Василівна друга так 010-22 01.01.2022 31.12.2026
КИРНИЦЬКА Марина Олегівна друга так 011-22 01.01.2022 31.12.2026
КЛИМЕНКО Людмила Іванівна вища так 076-22 01.01.2022 31.12.2022
КОЗЛОВА Оксана Володимирівна друга ні 012-22 01.01.2022 31.12.2026
ТКАЧУК Михайло Миколайович без категорії ні 013-22 01.01.2022 31.12.2026
УРАЛЬЦЕВА Світлана Миколаївна друга так 014-22 01.01.2022 31.12.2026
ФЕДОНЮК Наталія Михайлівна друга так 015-22 01.01.2022 31.12.2026
ФЕРЕНЧУК Галина Гарифівна друга ні 016-22 01.01.2022 31.12.2026
ЯНЕНКО Валентина Іллівна друга ні 017-22 01.01.2022 31.12.2026
Закарпатська обласна організація УТОГ БУЛЕЦА Наталія Сергіївна друга так 018-22 01.01.2022 31.12.2026
ВАЙС Ірина Густавівна друга так 049-20 01.01.2020 31.12.2024
ВУРСТА Ганна Михайлівна друга так 019-22 01.01.2022 31.12.2026
ГАРАПКО Мадалина Василівна друга так 050-20 01.01.2020 31.12.2024
Запорізька обласна організація УТОГ ГЕРГЕЛЬ Любов Олександрівна друга так 038-20 01.01.2020 31.12.2024
ЗОРБА Сергій Степанович без категорії ні 039-20 01.01.2020 31.12.2024
КИСЛЯК Наталія Анатоліївна без категорії ні 020-22 01.01.2022 31.12.2026
КОВАЛЬОВА Світлана Олександрівна друга так 021-22 01.01.2022 31.12.2026
КУЗЬМЕНКО Наталія Сергіївна без категорії ні 011-21 01.01.2021 31.12.2025
НОВІКОВА Елеонора Миколаївна друга так 022-22 01.01.2022 31.12.2026
СЕМЕНЮТЕНКО Олена Іванівна перша так 050-21 01.01.2021 31.12.2025
СТЕФАНЧУК Марина Вікторівна друга так 023-22 01.01.2022 31.12.2026
Івано-Франківська обласна організація УТОГ ГОРЕВА Людмила Олексіївна друга ні 027-20 01.01.2020 31.12.2024
МАГАС Світлана Йосипівна перша ні 079-22 01.01.2022 31.12.2026
НАЛИВАЙЧУК Світлана Миколаївна друга так 025-22 01.01.2022 31.12.2026
СЕМЧИШИН Ганна Яківна друга так 024-22 01.01.2022 31.12.2026
Київська організація УТОГ БОНДАРЕНКО Ігор Володимирович вища так 010-20 01.01.2020 31.12.2024
БУТЕНКО Олена Юріївна вища так 014-20 01.01.2020 31.12.2024
БУГЛАК Євдокія Юріївна друга ні 002-21 01.01.2021 31.12.2025
ВАСИЛЕНКО Людмила Ігорівна перша так 037-21 01.01.2021 31.12.2025
ВИШНИК Лідія Петрівна друга ні 027-22 01.01.2022 31.12.2026
ВОВК Сергій Анатолійович друга ні 026-22 01.01.2022 31.12.2022
ЖУРКОВА Тетяна Вікторівна вища так 011-20 01.01.2020 31.12.2024
ЗАКРАСНЯНА Наталія Леонідівна вища так 032-20 01.01.2020 31.12.2024
ЗАМША Віра Олексіївна вища ні 075-22 01.01.2022 31.12.2026
ЗБОРОВСЬКА Наталія Анатоліївна друга ні 003-20 01.01.2020 31.12.2024
ЗУЄВА Євдокія Михайлівна вища так 009-20 Дата видачі: 01.01.2020
ІВАНЧЕНКО Валентина Василівна без категорії ні 001-20 01.01.2020 31.12.2024
ІВАНЧЕНКО Дмитро Володимирович перша так 041-21 01.01.2021 31.12.2025
ІВАНЮШЕВА Наталія Василівна вища ні 008-20 01.01.2020 31.12.2024
КВІТКА Дар'я Михайлівна друга так 005-20 01.01.2020 31.12.2024
КЛИМЮК Тетяна Олександрівна без категорії ні 004-21 01.03.2021 01.03.2025
КРАВЦОВА Наталія Михайлівна вища так 054-20 01.01.2020 31.12.2024
КУЩЕНКО Олександра Олексіївна друга ні 003-21 01.01.2021 31.12.2025
ЛОЗОВИК Ірина Йосипівна друга ні 043-21 01.01.2021 31.12.2025
МИРОНЕНКО Мар'яна Володимирівна друга ні 004-20 01.01.2020 31.12.2024
МОСКАЛЕНКО Наталія Миколаївна перша так 083-22 01.01.2022 31.12.2026
ОЛІЙНИК Надія Олександрівна перша ні 085-22 01.01.2022 31.12.2026
ОРЄШКОВА Ангеліна Павлівна друга ні 005-21 01.01.2021 31.12.2025
ПЕТРІВСЬКА Леся Станіславівна вища так 065-20 01.01.2020 31.12.2024
ПЕТРОВА Інна Володимирівна друга так 006-21 01.01.2021 31.12.2025
ПОКУСАЙ Олександр Борисович друга ні 028-22 01.01.2022 31.12.2026
ПОРПЛІК Юлія Петрівна друга ні 029-22 01.01.2022 31.12.2026
ПУШКАРЬОВ Віталій Юрійович без категорії ні 007-21 01.01.2021 31.12.2025
РИБАЛЬЧЕНКО Стефан Миколайович без категорії ні 006-20 01.01.2020 31.12.2024
РУДИК Олександр Карімович друга ні 008-21 01.01.2021 31.12.2025
СЕРГЕЄНКОВА Віталіна Анатоліївна друга так 086-22 01.01.2022 31.12.2026
ТАТАРІНОВА Інна Валеріївна вища так 064-20 01.01.2020 31.12.2024
ТРЕТЯК Ірина Володимирівна вища так 087-22 01.01.2022 31.12.2026
ФОКІНА Наталія Олександрівна друга ні 007-20 01.01.2020 31.12.2024
ЯКУНЧЕНКОВА Наталія Митрофанівна друга ні 054-21 01.01.2021 31.12.2025
ЯРЕМЕНКО Наталія Павлівна перша ні 090-22 01.01.2022 31.12.2026
Кіровоградська обласна організація УТОГ БАБИЧ Ольга Іванівна друга ні 030-22 01.01.2022 31.12.2026
КОВАЛЕНКО Людмила Володимирівна друга ні 031-22 01.01.2022 31.12.2026
КОЛОДЬКО Ніна Григорівна друга ні 032-22 01.01.2022 31.12.2026
ЛУКАЩУК Галина Василівна друга ні 033-22 01.01.2022 31.12.2026
МАРЧЕНКО Світлана Володимирівна друга ні 042-20 01.01.2020 31.12.2024
МЕТКА Олена Миколаївна друга так 034-22 01.01.2022 31.12.2026
СЛОБОДЯНИК Олена Михайлівна друга так 043-20 01.01.2020 31.12.2024
СОЛОДОВНІКОВА Віра Павлівна друга ні 035-22 01.01.2022 31.12.2026
ШАЛИГІНА Наталія Миколаївна друга так 089-22 01.01.2022 31.12.2026
Львівська обласна організація УТОГ ВЕСЕЛОВСЬКА Юлія Юріївна без категоірї ні 091-22 01.01.2022 31.12.2026
ГЕЛЬ Катерина Миколаївна друга так 030-21 01.01.2021 31.12.2025
ГОЛОВІНА Романа Михайлівна друга так 092-22 01.01.2022 31.12.2026
ЖОЛУДЄВА Наталія Василівна друга так 031-21 01.01.2021 31.12.2025
КІТ Галина Йосифівна друга так 032-21 01.01.2021 31.12.2025
КОСТИШИН Лілія Володимирівна друга так 093-22 01.01.2022 31.12.2026
КУБА Софія Юріївна друга ні 041-20 01.01.2020 31.12.2024
КУЛЬЧИЦЬКА Алла Юріївна без категорії ні 026-20 01.01.2020 31.12.2024
ЛУКАВЕЦЬКА Марія Федорівна друга ні 094-22 01.01.2022 31.12.2026
МАЛЮГА Зіновія Василівна перша так 080-22 01.01.2022 31.12.2022
МИХАЙЛИШИН Віктор Ярославович без категорії ні 025-20 01.01.2020 31.12.2024
МУЦЬ Віра Костянтинівна друга так 095-22 01.01.2022 31.12.2026
ПЕТРЕНКО Наталія Василівна друга так 023-20 01.01.2020 31.12.2024
РУДЬКО Галина Михайлівна друга ні 024-20 01.01.2020 31.12.2024
СИВЕРА Оксана Михайлівна друга так 096-22 01.01.2022 31.12.2026
СИНЄОК Олег Кімович друга так 097-22 01.01.2022 31.12.2026
ТАБАКА Юрій Зіновійович вища так 051-21 01.01.2021 31.12.2025
ТОВЧКО Наталія Зіновіївна друга ні 098-22 01.01.2022 31.12.2026
ЧЕРНИШОВА Олена Олександрівна друга так 022-20 01.01.2020 31.12.2024
ЯНКІВСЬКА Ореста Йосифівна друга так 033-21 01.01.2021 31.12.2025
Миколаївська обласна організація УТОГ АБАКУМОВА Тетяна Олександрівна вища так 069-22 01.01.2022 31.12.2026
МИСНІКОВА Тетяна Іванівна перша так 081-22 01.01.2022 31.12.2026
РОМАНЕНКО Оксана Миколаївна друга ні 028-21 01.01.2021 31.12.2025
ШОЙКО Наталія Володимирівна друга так 048-20 01.01.2020 31.12.2024
Одеська обласна організація УТОГ БЕЗВЕРХА Олена Олегівна без категорії ні 036-22 01.01.2022 31.12.2026
БЕЛІНСЬКА Наталія Василівна друга ні 071-20 01.01.2020 31.12.2024
ДУЖАНОВА Ольга Миколаївна друга ні 012-20 01.01.2020 31.12.2024
ЄВСЄЄВА Оксана Анатоліївна вища так 040-21 01.01.2021 31.12.2025
КАРЛО Наталія Валентинівна без категорії ні 015-20 01.01.2020 31.12.2024
КІРЧЕВ Олександр Валерійович без категорії ні 037-22 01.01.2022 31.12.2026
КОБИЛЄН Людмила Михайлівна друга так 016-20 01.01.2020 31.12.2024
МАКАСЬОР Юлія Миколаївна друга так 017-20 01.01.2020 31.12.2024
ОКУНЬ Олена Борисівна друга так 018-20 01.01.2020 31.12.2024
ПОНЕВАЖ Наталія Всеволодівна без категорії ні 099-22 01.01.2022 31.12.2026
САМАРІНА Наталія Дмитрівна друга ні 038-22 01.01.2022 31.12.2026
СЕРГЄЄВА Тетяна Анатоліївна друга ні 039-22 01.01.2022 31.12.2026
ФЕЛЬЧИШИНА Валентина Володимирівна друга так 019-20 01.01.2020 31.12.2024
ЦИБУЛЬКО Марія Терентіївна друга ні 020-20 01.01.2020 31.12.2024
ЧЕРНІГОВА Аліна Семенівна друга ні 010-21 01.01.2021 31.12.2025
Полтавська обласна організація УТОГ БАКЛИЦЬКА Світлана Семенівна вища так 013-20 01.01.2020 31.12.2024
БРИЖАК Мілана Володимирівна перша так 072-22 01.01.2022 31.12.2026
ДРИПАН Олена Анатоліївна друга так 038-21 01.01.2021 31.12.2025
КРІДНЄВА Світлана Олександрівна вища так 055-20 01.01.2020 31.12.2024
ЛУК'ЯНОВА Світлана Петрівна перша ні 078-22 01.01.2022 31.12.2026
ТИМОШЕНКО Марина Сергіївна друга ні 040-22 01.01.2022 31.12.2026
ФАЛЬКО Наталія Михайлівна друга ні 041-22 01.01.2022 31.12.2026
ХОДЮК Тетяна Яківна друга ні 042-22 01.01.2022 31.12.2026
Рівненська обласна організація УТОГ ГЛУХ Любов Ігорівна друга так 043-22 01.01.2022 31.12.2026
ДУДКА Ольга Олексіївна друга так 044-22 01.01.2022 31.12.2026
ЖАБЧИК Олена Борисівна друга так 045-22 01.01.2022 31.12.2026
КРОТ Ольга Петрівна перша так 056-20 01.01.2020 31.12.2024
НОВАЧУК Неля Михайлівна друга так 056-20 01.01.2022 31.12.2026
Сумська обласна організація УТОГ АВІЛЕНКО Світлана Вікторівна друга так 047-22 01.01.2022 31.12.2026
БЕСПРОЗВАННА Вікторія Олександрівна друга так 048-22 01.01.2022 31.12.2026
ІВЧЕНКО Оксана Василівна перша так 045-21 01.01.2021 31.12.2025
КОВТУН Олеся Володимирівна друга так 014-21 01.01.2021 31.12.2025
ЛИХОВІДЬКО Наталія Іванівна без категорії так 049-22 01.01.2022 31.12.2026
ОСТРОВСЬКА Антоніна Володимирівна друга ні 050-22 01.01.2022 31.12.2026
ОСТРОЖИНСЬКА Олена Миколаївна вища так 061-20 01.01.2020 31.12.2024
ПОПОВА Лідія Миколаївна без категорії так 051-22 01.01.2022 31.12.2026
РИНДЕНКО Ірина Вадимівна друга так 034-20 01.01.2020 31.12.2024
Тернопільська обласна організація УТОГ КАРПЮК Олександра Василівна перша так 033-20 01.01.2020 31.12.2024
КОЦОВСЬКА Надія Дмитрівна друга так 040-20 01.01.2020 31.12.2024
МІЛЯН Надія Іванівна без категорії ні 052-22 01.01.2022 31.12.2026
Харківська обласна організація УТОГ АСТАФ'ЄВА Лариса Миколаївна друга так 035-20 01.01.2020 31.12.2024
БАЗАРОВА Ольга Миколаївна без категорії так 015-21 01.01.2021 31.12.2025
БИК Валентина Олександрівна без категорії ні 100-22 01.01.2022 31.12.2026
ГОНЧАРОВА Ніна Василівна друга так 053-22 01.01.2022 31.12.2026
ГРЕКОВА Ірина Василівна без категорії ні 017-21 01.01.2021 31.12.2025
ГРОМОВА Тетяна Василівна без категорії ні 018-21 01.03.2021 01.03.2025
КОЗИНЕЦЬ Світлана Вікторівна друга ні 019-21 01.01.2021 31.12.2025
КУДРЯВЦЕВА Віталія Володимирівна друга так 036-20 01.01.2020 31.12.2024
КУШНАРЬОВА Валентина Валеріївна вища ні 058-20 01.01.2020 31.12.2024
МЯСОІД Наталія Миколаївна друга ні 020-21 01.01.2021 31.12.2025
ОХРІМЕНКО Тетяна Олександрівна друга так 021-21 01.01.2021 31.12.2025
ПЕРЕПЕЛИЦЯ Оксана Олександрівна друга ні 022-21 01.01.2021 31.12.2025
ПЕТРОВА Тетяна Григорівна друга так 023-21 01.01.2021 31.12.2025
ПОЛІЩУК Олена Миколаївна без категорії так 024-21 01.01.2021 31.12.2025
СОРОБЕЙ Моніка Володимирівна друга ні 025-21 01.01.2021 31.12.2025
ФРАНКОВСЬКА Уляна Олегівна перша ні 053-21 01.01.2021 31.12.2025
ШКІТІНА Зінаїда Вікторівна друга ні 026-21 01.01.2021 31.12.2025
ШПАК Світлана Дмитрівна друга ні 027-21 01.01.2021 31.12.2025
Херсонська обласна організація УТОГ ЛАВРЕНЮК Юлія Іванівна без категорії так 044-20 01.01.2020 31.12.2024
ЛІСТРАТЕНКО Олена Анатоліївна друга так 069-20 01.01.2020 31.12.2024
ЛОБОДА Олексій Олнгович друга ні 054-22 01.01.2022 31.12.2026
МЕРКУШЕВА Валентина Іванівна без категорії так 055-22 01.01.2022 31.12.2026
ПЕТРЕНКО Наталія Василівна без категорії так 056-22 01.01.2022 31.12.2026
ПОЛЯСКОВСЬКА Тетяна Сергіївна друга так 057-22 01.01.2022 31.12.2026
ЯРОШЕНКО Інна Павлівна друга так 058-22 01.01.2022 31.12.2026
Хмельницька обласна організація УТОГ ВЕРЕМІЙЧУК Світлана Василівна друга так 059-22 01.01.2022 31.12.2026
ГОЛЯНИЦЬКА Ірина Олександрівна друга ні 074-22 01.01.2022 31.12.2026
КУСЯК Ірина Миколаївна без категорії ні 060-22 01.01.2022 31.12.2026
НОСОРЕВА Валентина Сергіївна друга так 101-22 01.01.2022 31.12.2026
РИБАК Ольга Анатоліївна вища так 062-20 01.01.2020 31.12.2024
ФІНОВСЬКА Оксана Романівна перша так 082-22 01.01.2022 31.12.2026
Черкаська обласна організація УТОГ АБРАМЕНКО Галина Миколаївна перша так 070-22 01.01.2022 31.12.2026
ЄРМАКОВА Людмила Вадимівна друга так 046-20 01.01.2020 31.12.2024
ЛОЗОВА Надія Петрівна без категорії так 043-18 01.01.2018 31.12.2020
КУШНІР Валентина Іванівна друга так 045-20 01.01.2020 31.12.2024
ЛЕВЧЕНКО Віра Василівна перша так 077-22 01.01.2022 31.12.2026
Чернівецька обласна організація УТОГ БАДИЧКА Валентина Іванівна друга так 061-22 01.01.2022 31.12.2026
ЄФІМЧУК Алльона Миколаївна без категорії ні 062-22 01.01.2022 31.12.2026
НАКАЙ Марія Василівна друга ні 063-22 01.01.2022 31.12.2026
СКИБІНСЬКА Віоріка Дмитрівна друга так 101-22 01.01.2022 31.12.2026
ЦИКАЛЯК Марина Миколаївна без категорії ні 064-22 01.01.2022 31.12.2026
Чернігівська обласна організація УТОГ БАБЕНКО Людмила Олексіївна перша так 071-22 01.01.2022 31.12.2026
ВЛАСКІНА Тетяна Володимирівна перша так 047-20 01.01.2020 31.12.2024
КУЗНЕЦОВА Ніна Володимирівна друга так 065-22 01.01.2022 31.12.2026
ЛЕЩЕВА Олена Василівна друга так 066-22 01.01.2022 31.12.2026
МОВЧАРЕНКО Лідія Володимирівна перша так 082-22 01.01.2022 31.12.2026
ПРИХОДЬКО Світлана Михайлівна друга так 067-22 01.01.2022 31.12.2026
ФОТ Вікторія Сергіївна друга так 068-22 01.01.2022 31.12.2026