ID УТОГ

Ще одна особа з порушеннями слуху стала кандидатом наук!

Про глухих

Українське товариство глухих щиро вітає вчительку Хмельницької загальноосвітньої спеціальної школи № 33 Ольгу Бурлаку із захистом кандидатської дисертації!

che-odna-osoba28 грудня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України у форматі онлайн-офлайн відбувся захист дисертації Ольги Бурлаки «Формування географічних понять в учнів із порушеннями слуху в 6-9 класах», що подана на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.03 – корекційна педагогіка. Науковий керівник – Володимир  Шевченко, доктор  педагогічних наук, старший науковий співробітник  відділу освіти дітей з порушеннями слуху Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України.

Як відзначається у повідомленні на офіційному сайті інституту, «на основі змістовної дискусії, принципового обговорення за участі членів спеціалізованої вченої ради та офіційних опонентів: доктора педагогічних наук, професора, головного співробітника відділу навчання жестової мови Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України Світлани Кульбіди і кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Запорізького національного університету Павла Пиптюка, які представили результати глибокої наукової експертизи дослідження, підкреслили його новизну, відзначили  оригінальність та вагомість отриманих результатів, було прийнято одностайне рішення про присудження Ользі Вікторівні Бурлаці наукового ступеня кандидата педагогічних наук».

Щиро радіємо і вітаємо з цією подією не лише Ольгу Бурлаку, а й всю спільноту глухих. Нам підкорюються нові вершини, зокрема в науці!

Бажаємо Ользі Вікторівні подальших творчих успіхів та втілення нових задумів!

За інформацією сайту ІСПП імені Миколи Ярмаченка НАПН України

 

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину