ID УТОГ

Наша школа — для наших дітей!

Про глухих

Глухі активісти Львова продовжують відстоювати інтереси свого уславленого навчального закладу — Львівської спецшколи Марії Покрови, яка восени минулого року відзначила своє 190-річчя. Вони вимагають виселення з її приміщення орендарів —- центру Святого Антонія, щоб повернути всю школу повністю глухим дітям і створити нормальні умови для освітнього процесу.

Слід зазначити, що і школа, і центр підпорядковуються Львівській обласній раді, яка й приймала п`ять років тому рішення про надання приміщення школи в оренду. Це рішення призвело до виникнення конфліктних ситуацій між двома установами. Адже Центр святого Антонія, що обіймав спочатку три кімнати і з часом взяв в оренду ще одне приміщення, заважає освітньому процесу в школі і створює певні незручності і дітям, і педагогам.

Саме тому 16 лютого вчителі, випускники та батьки учнів спецшколи прийшли до стін Львівської обласної ради вимагати, аби центр святого Антонія перенесли в інше приміщення.

Акція тривала близько 2 годин. До людей вийшла голова депутатської комісії з питань освіти, науки та інновацій Іванна Герус, яка зазначила, що на засіданні комісії вже розглядали це питання і зараз шукають приміщення, куди переселити центр.

«Комісія і обласна рада однозначно за те, щоб їх відселити», – зазначила Герус. Проте за її словами, до літа два заклади функціонуватимуть в одному приміщенні – на вулиці Личаківській, як і зараз.

Отже, і надалі глухі активісти триматимуть ситуацію під контролем — до остаточного вирішення цієї проблеми.

Власна інформація

Фото с сайту Суспільне Львів

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину