ID УТОГ

Передчасно пішов у засвіти…

Про глухих

Глибоко вразила всіх нас сумна звістка про те, що 24 вересня 2022 року у Києві після важкої онкологічної хвороби передчасно пішов у засвіти член УТОГ, віцепрезидент Спортивної федерації глухих України (СФГУ), тренер-адміністратор штатної збірної команди України ГРИЦЕНКО Віталій Станіславович.

Народився він 2 червня 1971 року в Києві, закінчив Київську спеціальну школу № 9 для дітей з порушеннями слуху (1988 р.).

Вся трудова діяльність Віталія Станіславовича нерозривно пов'язана з роботою у сфері, що стосується осіб з інвалідністю зі слуху. Спочатку, після закінчення Київського технікуму радіоелектроніки у 1992 році, він працював у системі Українського товариства глухих. Починав з посади техніка-конструктора, а у 2014 році був призначений заступником начальника виробничого відділу виконавчого апарату Центрального правління УТОГ. Заочно у 1998 році закінчив Донецький державний технічний університет.

У 1993 році серйозно захопився спортивним туризмом. Проте його сильною стороною була організаторська адміністративна діяльність, тому після створення громадської організації «Київська міська федерація з фізичної культури і спорту глухих» (КМФФСГ) у 1994 році його обирали до керівних органи клубу «Київська Русь» з туризму і орієнтування, він був членом виконавчого комітету та відповідальним секретарем КМФФСГ з 2000 до 2017 року.

З 2014 року Віталій Станіславович присвячує свою трудову діяльність спорту глухих України і працює генеральним секретарем, згодом — віцепрезидентом СФГУ. У 2018 році здобув кваліфікацію магістра в Національному університеті фізичного виховання і спорту України і почав працювати за сумісництвом тренером-адміністратором штатної збірної команди України.

Весь свій колосальний досвід, знання, особистий час та енергію передавав національній дефлімпійській команді задля перемоги наших глухих спортсменів на міжнародних аренах.

Він користувався повагою та любов'ю як у трудовому колективі і правлінні СФГУ, серед спортсменів і тренерів, так і в Українському товаристві глухих.

Брав активну участь у громадській діяльності УТОГ, був членом правління Київської організації УТОГ, тривалий час очолював первинну організацію УТОГ виконавчого апарату Центрального правління УТОГ.

 За свою діяльність нагороджений Подякою Київського міського голови та Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Був хорошим сім'янином для своєї матері, дружини та двох донечок, а також вірним товаришем у спільноті глухих.

Сумуємо з приводу такої тяжкої непоправної втрати і висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким покійного.

Президія Центрального правління Українського товариства глухих,
президія правління Київської організації УТОГ,
колектив і первинна організація виконавчого апарату Центрального правління УТОГ,
Спортивна федерація глухих України, Український центр «Інваспорт».

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину