ID УТОГ

Відеозвернення В.М. Сушкевича жестовою мовою

Про глухих

Потужний заклик, пронизливе звернення жестовою мовою уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю Валерія Михайловича Сушкевича жестовою мовою ще раз підтверджує впевненість Українського товариства глухих у дружній і потужній підтримці у захисті прав глухих в Україні за світовими стандартами.

"Понад півтора місяця дивлюсь це відео з Парламенту Великобританії… для мене - надзвичайне відео!!!

І кожного дня, працюючи і добиваючись розуміння з боку шановних персон з Парламенту України, Уряду, міністерств, відомств, керівників регіонів, думаю…

На жаль, із сумом думаю: коли ж ми будемо цивілізовано сприймати необхідність підтримки соціального статусу людей з інвалідністю і забезпечення їхніх прав?!.

Не скажу, що зовсім немає розуміння… Не скажу…

Але… Як же важко у більшості представників української влади та власне – у всього українського суспільства - добиватись цивілізованого погляду на людину з інвалідністю!

У ці дні, коли світова спільнота звертає особливу увагу на людей з порушеннями слуху, спробував донести жестовою мовою (вибачте за можливу недосконалість жестів) до українських посадовців, політиків, можновладців ТЕ, ЩО НЕОБХІДНО РОЗУМІТИ, МАЮЧИ ВЛАДНІ ДЕРЖАВНІ ПОВНОВАЖЕННЯ!

Звертаюсь до тих, хто дійсно мої друзі, колеги і небайдужі до України громадяни – поширте, будь ласка це відео! ТОМУ ЩО ВСЕ-ТАКИ ВІРЮ, ЩО РОЗУМІННЯ НАС БУДЕ ЗРОСТАТИ І НАС БУДУТЬ БІЛЬШЕ ЧУТИ!!!"

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину