ID УТОГ

Тендер на закупівлю допоміжних засобів реабілітації

Розробка та реалізація комплексної програми реабілітації людей з функціональними порушеннями чи інвалідністю на базі Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни

В рамках проєкту «Розробка та реалізація комплексної програми реабілітації людей з функціональними порушеннями чи інвалідністю на базі Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни», що реалізує Українське товариство глухих за сприяння ПРООН та за фінансової підтримки Уряду Японії оголошується закупівля допоміжних засобів реабілітації для проведення практичних занять в частині підбору засобів реабілітації, які в подальшому будуть передані Київському міському клінічному госпіталю ветеранів війни.

Метою закупівлі є вибір виробників/постачальників допоміжних засобів реабілітації, із доставкою до Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни (вул. Федора Максименка, 26, м. Київ, 04075).

Завантаження та розвантаження, доставка до місця встановлення, монтаж, налагодження та введення в експлуатацію товару здійснюється за рахунок Учасника.

Термін реалізації поставки допоміжних засобів реабілітації – до 15.11.2023.

Для участі у тендері, необхідно підготувати та направити наступний пакет документів:

Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі: Додаток 1.

Цінова пропозиція: Додаток 2.

Валютою тендерної пропозиції має бути національна валюта України – гривня;

Ціна тендерної пропозиції повинна включати податки та збори, передбачені нормами чинного законодавства України та вартість логістичних витрат.

Кваліфікаційні критерії до учасників — наявність у учасника закупівлі документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів):

Для підтвердження виконання аналогічного (аналогічних) договору (договорів) необхідно надати в складі тендерної пропозиції копію аналогічного договору з додатками.

Повний пакет реєстраційних документів, а саме:

копію паспорта – сторінки 1-6 та ті, на яких зазначено місце проживання для фізичних осіб-підприємців;

виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

статут або інший установчий документ компанії (остання редакція);

документ, що підтверджує право підпису;

для платників ПДВ: копія довідки чи свідоцтва платника ПДВ, копія витягу з реєстру платників ПДВ;

для платників єдиного податку: копія довідки чи свідоцтва платника єдиного податку, копія витягу з реєстру платників єдиного податку.

Учасники тендеру: Учасник має бути юридичною особою або фізичною особою-підприємцем третьої групи оподаткування (що здійснює відповідну діяльність згідно КВЕД), зареєстрованою відповідно до законодавства України.

З переможцем підписується Договір.

Ваша пропозиція має бути надіслана на електронну адресу finviddiluputog@ukr.net  – не пізніше 18:00 за місцевим часом 17 жовтня 2023 р.

У разі виникнення додаткових запитань, просимо надсилати їх на електронну пошту finviddiluputog@ukr.net  – не пізніше 18:00 за місцевим часом 13 жовтня 2023 р.

ЗАВАНТАЖИТИ
Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета ➥
Форма тендерної пропозиції ➥

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину