ID УТОГ

Відбулася презентація тренінгових занять

Розробка та реалізація комплексної програми реабілітації людей з функціональними порушеннями чи інвалідністю на базі Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни

10 листопада 2023 року Vcentri HUB для фахівців закладів охорони здоров'я м. Києва відбулася презентація тренінгових занять «Підтримка і відновлення людей з порушеннями зору в лікарнях та госпіталях”, а також симулятивний тренінг «Основи комунікації із людьми, що мають повну або часткову втрату зору».

Зазначені заходи було проведено в рамках реалізації комплексної програми реабілітації людей з функціональними порушеннями зору, що реалізує Українське товариство глухих у партнерстві з Київською міською радою, Департаментом охорони здоров’я за підтримки Програми розвитку ООН та за фінансової підтримки Уряду Японії. Перепеченко Олеся Миколаївна — виконавча директорка Громадської спілки «Сучасний погляд», тренер-реабілітолог, за освітою — тифлопедагог приділила особливу увагу комунікації, адже це дуже вагома і важлива складова у спілкуванні з людьми з втратою зору.

Наголошувалося про важливість навчитися правильно працювати, чітко та зрозуміло висловлювати свої думки, описувати навколишній світ та надавати необхідну інформацію. А також про необхідність створювати умови, щоб люди з втратою зору мали рівні можливості навчатися, заробляти та відпочивати.

Додатково слухачі мали можливість взяти участь у симулятивних ситуаціях, які можуть виникнути під час спілкування з людьми з втратою зору. Це допомагає краще зрозуміти та відчути труднощі, з якими стикаються ці люди, і навчитися ефективно комунікувати з ними. Люди з втратою зору мають відчувати себе повноцінними членами нашого суспільства.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину