ID УТОГ

Єфимович Олександр Павлович

Рекорди УТОГ

(народився у 1963 р.)

Незважаючи на всю серйозність свого спрямування та наповнення, Книга рекордів Українського товариства глухих вміщує і такі досягнення та події, які скоріше можна віднести до розряду курйозних. І це цілком закономірно та виправдано, адже у Товаристві працюють живі, небайдужі до жарту та іскрометного гумору люди, які підмічають і належно оцінюють оригінальність своїх колег.

Директор Житомирського навчально-виробничого підприємства УТОГ Олександр Павлович Єфимович належить до молодшого покоління керівників виробничої ланки, які творять вже новітню історію Товариства.

Специфіка роботи директора підприємства передбачає щоденне скріплення багатьох робочих документів особистим підписом, і слід сказати, що підпис Олександра Павловича являє собою справж ній феномен графічної майстерності за своєю протяжністю.

Постановою президії ЦП УТОГ від 20 лютого 2008 року № 55 прізвище директора Житомирського навчально-виробничого підприємства УТОГ О.П. Єфимовича було занесено до Книги рекордів Українського товариства глухих у номінації «Людина», з огляду на те, що саме він відзначається найдовшим особистим підписом серед керівників підприємств та організацій системи, чим встановив абсолютний рекорд у Товаристві.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину