(народився у 1972 р.)
Наріжним каменем кадрової політики Українського товариства глухих завжди було питання спадкоємності поколінь керівників підприємств та організацій системи. З роками на зміну директорам виробництв і головам обласних та низових організацій Товариства приходили високопрофесійні фахівці,
виплекані не лише у його стінах, але й поза межами УТОГ. І це не було винятком, а усталеною традицією — нечуючі охоче приймали до своєї трудової сім’ї людей, які справді хотіли допомогти і зробити свій вагомий внесок у загальну справу.
Як правило, підхід кадрової служби до відбору претендентів на роботу в УТОГ, оцінка їх перспективності і ділових якостей були безпомилковими: випадкові особи у Товаристві просто не затримувались. А коли за ініціативи голови УТОГ Ю.П. Максименка було взято курс на омолодження керівного персоналу системи, критерії відбору працівників стали ще більш жорсткішими і відповідальнішими.
Це повною мірою відчув на собі директор Львівського швейного підприємства «Силует» УТОГ Юрій Любомирович Горощак, коли у 26-річному віці був призначений на цю відповідальну посаду. І хоча на той час вже мав два дипломи про вищу освіту: інженера-механіка та інженера-економіста, та деякий практичний досвід роботи, довелося докласти чимало зусиль, аби набуті знання вилилися у конкретні результати. До того ж, було це у 1998 році, коли час аж ніяк не сприяв досягненню негайних здобутків. Економічні негаразди в країні, викликані переходом на ринкові умови господарювання, важким тягарем лягли на плечі виробничих підприємств. Особ ливо ж у цій ситуації потерпали підприємства громадських організацій інвалідів. Не було винятком і Львівське ШП «Силует» УТОГ.
Та, незважаючи на всі труднощі і негаразди, молодому керівникові вдалося переломити ситуацію на краще – повільно, але впевнено підприємство виходило з економічної кризи. Зробивши ставку на оновлення та збільшення асортименту продукції, підприємство стало помітним і авторитетним на споживчому ринку, значно розширило географію замовлень. Відчутно збільшилась заробітна плата, належним чином стали вирішуватись соціальні питання та питання відпочинку і оздоровлення працівників. У всьому відчувалася рука молодого, але вправного господарника.
Щоб не збитися з ритму новітніх економічних перетворень у країні, були потрібні відповідні знання. У 2002 році Ю.Л. Горощак вступає і у 2005 році закінчує Національну академію державного управління при Президентові України, здобувши ще одну спеціальність. Набуті знання давали відчутні результати. Нині Львівське швейне підприємство «Силует» УТОГ знаходиться в числі лідируючих підприємств не лише системи, але й країни, а його директор вже тривалий час постійно називається переможцем Всеукраїнських конкурсів як кращий господарник і роботодавець року.
З часом прийшло і міжнародне визнання. У червні 2007 року директор Львівського ШП «Силует» УТОГ Ю.Л. Горощак отримав нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу популярності «Золота Фортуна».
Постановою президії ЦП УТОГ від 24 жовтня 2007 року № 299 його прізвище було занесено до Книги рекордів Українського товариства глухих у номінації «Кадри» як директора, який обійняв цю посаду в наймолодшому віці і цим встановив абсолютний рекорд серед директорів підприємств системи.