ID УТОГ

Грицюк Олександр Тихонович

Рекорди УТОГ

(народився у 1943 р.)

«Коли спалахують зірки, значить це комусь потрібно». Хто не знає цього вже класичного вислову, який можна віднести на адресу ще одного героя Книги рекордів Товариства — слюсаря-електрика Кіровоградського УВП УТОГ Олександра Тихоновича Грицюка. Адже хто сьогодні порахує, стільки зірочок-лампочок засяяло в людських оселях та у виробничих приміщеннях завдяки тривалій праці цього невтомного трудівника!

Здобувши 1962 року спеціальність електромонтера у Кіровоградському професійно-технічному училищі, Олександр Тихонович працював у механізованій колоні електриків, монтував електропідстанції, проводив лінії електропередач, електрифікував віддалені населені пункти Кіровоградщини.

У 1964 році О.Т. Грицюк переходить працювати слюсарем-електриком на Кіровоградське УВП УТОГ, того ж року вступає до Товариства і назав жди присвячує своє життя роботі з нечуючими. Набутий попередній досвід допоміг швидко освоїти нову специфіку праці на електроконтактних агрегатах, а згодом і освоїти допоміжний фах –перемотувальника електродвигунів і трансформаторів контактних мереж.

Будучи висококласним спеціалістом, Олександр Тихонович не залишався осторонь науково-технічного прогресу і зробив свій внесок до його практичного наповнення. Цілий ряд його раціоналізаторських пропозицій і розробок знайшли своє конкретне втілення у виробничих процесах і помітно вплинули на продуктивність праці та якість продукції.

За більш як чотири десятиліття звитяжної праці на одному підприємстві сумлінний трудівник став електромонтером найвищого розряду, здобув звання «Майстер Золоті руки» та «Ветеран праці».

Постановою президії ЦП УТОГ від 20 лютого 2008 року № 49 прізвище члена УТОГ О.Т. Грицюка було занесене до Книги рекордів Українського товариства глухих у номінації «Кадри», враховуючи те, що він з 1964 року без перерви працює на Кіровоградському УВП УТОГ слюсарем-електриком, чим встановив абсолютний рекорд Товариства серед представників цієї професії.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину