ID УТОГ

Гусак Микола Миколайович

Рекорди УТОГ

(1930-2015)

Славний представник з когорти людей праці Українського товариства глухих, Микола Миколайович Гусак ще з 1947 року, коли йому виповнилося 17 літ, назавжди присвятив своє життя робітничій професії і ніколи не звертав з раз і назавжди обраного шляху.

На Дніпродзержинському УВП УТОГ по-справ жньому пишаються своїм майстром на всі руки, який більше 60 років переступає поріг рідної прохідної і завжди привносить творчий вклад у свої нелегкі виробничі будні. Слюсар, заливник металу, слюсар-складальник, слюсар-ремонтник і слюсар-наладчик виробничого устаткування — ось те коло обов’язків, які виконував М.М. Гусак.

І сьогодні ветеран передає свій багатий досвід молодому поколінню виробничників. Йому є що передати: крім того, що Микола Миколайович — відмінний спеціаліст, на його рахунку більше трьох десятків раціоналізаторських пропозицій, спрямованих на модернізацію устаткування, покращення якості продукції, підвищення продуктивності праці. В наставницькому доробку ветерана — підготовка більш як 20 спеціалістів улюбленої ним професії, 12 з котрих продовжують працювати на підприємстві.

Активність і цілеспрямованість у житті, в роботі, в спорті завжди були і залишаються визначальними рисами характеру М.М. Гусака. Він з тих, хто своєю активною позицією, своїм ставленням до праці вписує золоті рядки в історію рідного підприємства, а відтак — в історію всього Товариства.

Постановою президії ЦП УТОГ від 20 лютого 2008 року № 51 прізвище члена УТОГ М.М. Гусака було занесено до Книги рекордів Українського товариства глухих у номінації «Кадри», враховуючи те, що він з 1947 року без перерви працює слюсарем-ремонтником на Дніпродзержинському УВП УТОГ, чим встановив абсолютний рекорд серед працівників цієї професії у Товаристві.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину