ID УТОГ

Ковбун Алла Володимирівна

Рекорди УТОГ

(народилася у 1960 р.)

Нечуючій людині завжди надзвичайно важко вирішувати свої нагальні проблеми в державних установах. Особливо тоді, коли поруч немає перекладача-дактилолога. Коли ж ця проблема пов’язана з питаннями виплати пенсії — тут і з перекладачем не завжди вдається знайти потрібне рішення.

А от нечуючі м. Севастополя вважають, що їм надзвичайно пощастило. Адже тут начальником відділення виплат пенсій управління Пенсійного фонду України Гагарінського району міста працює член УТОГ Алла Володимирівна Ковбун.

Вона з власного досвіду розуміє всю складність життя нечуючих, адже її самій довелося пройти тернистий шлях до визнання, маючи проблеми зі слухом.

У 1977 році закінчила Феодосійську школу-інтернат для слабочуючих дітей, потім працювала на швейній фабриці, коректором, перекладачем-дактилологом на одному з місцевих підприємств — і скрізь була серед людей, завжди намагалася допомогти їм добрим словом, порадою, власним прикладом давала можливість зневіреним інвалідам повірити у власні сили.

Чуйність, людяність і діловий підхід до справ — всі ці хороші якості не залишилися непоміченими. У 1991 році А.В. Ковбун запросили на роботу до управління Пенсійного фонду Гагарінського району м. Севастополя.

Тут Алла Володимирівна пройшла всі сходинки від молодшого до головного спеціаліста — начальника з виплати пенсій, має відповідний ранг державного службовця, нагороди і заохочення за сумлінну працю.

Без відриву від роботи підвищила свою освіту в Інституті економіки і права — філії Московської Академії соціальних відносин.

А щоб набуті знання, досвід і практичні напрацювання стали дієвими дороговказами на шляху вирішення проблем інвалідів, А.В. Ковбун підтримує найтісніші зв’язки з Севастопольською територіальною організацію УТОГ і постійно проводить лекції у Севастопольському будинку культури Товариства з усіх найважливіших питань пенсійного забезпечення.

Постановою президії ЦП УТОГ No 273 від 23 грудня 2009 року її прізвище було занесено до Книги рекордів Українського товариства глухих у номінації «Досягнення», враховуючи те, що член УТОГ А.В. Ковбун з 1991 року працює держслужбовцем і на даний час займає посаду начальника відділення виплати пенсій управління Пенсійного фонду України Гагарінського району м. Севастополя, чим встановила абсолютний рекорд серед нечуючих членів УТОГ.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину